Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vérvétel eredményeiből...

A vérvétel eredményeiből kiderül ha valami gond van? Milyen vizsgálatokhoz kellett ennyi vér?

Figyelt kérdés

9.4 hetes km vagyok, szerdán megyek a dokihoz, akkor lesznek meg a vérvétel eredményei. Azt tudom hogy vércsoport meghatározás is volt, de 4 kémcsővel vettek vért. 6. héten voltam utoljára uh-n, és legközelebb a 12. héten megyek, na most nekem kedd óta nincs hányingerem, bár előtte is úgy volt, hogy kb. 2 napig jó voltam, utána 2-3 napig egész nap hányingerem volt, és nem esett jól semmi, a melleim már 2 hete nem fájnak, bár úgy vettem észre hogy teltek, és szerintem átalakult a formája is, és nőttek is. Egy picit félek, és hát igazából akkor nyugodok meg ha látom az ultrahangon hogy minden rendben van, de az még kb. 2 hét, és nem tudom, hogy normális–e hogy a 9. héten elmúlik a hányinger!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. okt. 19. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Igen normális ha elmúlik a hányinger, örülj neki!Valakinek végig az van, valakinek vissza-visszatérően, ez változó. Nekem a 11. hétig volt.

Ne aggódj minden rendben lesz.


16.hetes km

2009. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlhat a hányinger, nekem pl nem is volt csak a szagoktól. Csinálnak teljes vérképet, hepatitis szűrést, vércsoport meghatározást. Hirtelen ennyi jut eszembe, de ne aggódj, nem biztos, hogy mindnek meglesz már az eredménye. Én volt amit 1 hónap után kaptam meg. Majd a védőnő úgyis adogatja, ahogy megjönnek. Amúgy nekem valami 6 kémcsővel vettek, a 4 akkor nem is olyan sok :)
2009. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ma voltam vérvételen és tőlem is 6 kémcsővel vettek.A beutalón rajta volt,hogy miket néznek.Hepa B ,vas,vércsoport.Én is kicsit izgulok most vagyok a 8.hétben.Nekem nincs hányingerem, csak a melleim duzzadtak és érzékenyek,nehéz kivárni a köv.ultrahangot de nem tudunk mást tenni csak várni és vigyázni!Ne izgulj! Boldog babavárást!
2009. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.én is nemrég voltam vérvételen.örülj neki h csak 4 kémcsővel vettek le,tőlem 6-al.3 beutalóm volt.az egyiknek az eredményét én kaptam meg,teljes vérkép.kiderült belőle h vérszegény vok.:(((a másik a vércsoportmeghatározás volt,az még nincs kész,azt a védőnőm fogja kapni,a harmadikat is a védőnőm fogja kapni,az a WA vizsgálat.ma kérdeztem a védőnőt h az mit jelent,mit néznek és azt modta h a bőr és nemibetegségre tudnak fényt deríteni ha van,pl szifilisz.tehát a vérvételből sok minden ki tud derülni.és azért vesznek le ilyen sokat,mert nem egy helyen végzik a vizsgálatokat.
2009. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem is értem hogy nekem miért csak 4 kémcsővel vettek le vért.
2009. okt. 20. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!