Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire normális ez a mindjár...

Mennyire normális ez a mindjárt megjön érzés? 2-3. (ma v. holnap) körül kellene megjönni de pozitívat teszteltem. Félek megjön! Kinek volt hasonló érzése?

Figyelt kérdés
Ma éjjel eléggé fájt és fel is keltem rá,hogy uhhh most tuti megjött de hála égnek semmi.
2015. márc. 2. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 3nappal jentkezett először ,de annyira,hogy mindig azt mondtam,hogy na most biztos ,de nem jött meg, 3nap múlva még mindig semmi, teszteltem és pozitív lett. Következő terhességnél ugyanez volt, nemvárt előtt jött a mindjárt megjön érzés de semmi,pár nap múlva teszteltem és pozitív lett. Azért is volt gyanús,mert nekem ha jön ez a mindjárt megjön érzés pár órára rá meg szokott jönni.
2015. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :)

Nekem is így volt, már volt pozitív tesztem és utána pár nappal jött ez az érzés, tényleg azt hittem megjön, pár napig is eltartott, de nem jött :)

2015. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem.

Szerintem normális. Csütörtökre vártam, de nem jött, előtte hétfőtől szerdáig folymatosan ilyen mindjártmegjön-érzésem volt. Csütörtökön este már halvány pozitív lett a teszt.

2015. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!