Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok....

DeAnn kérdése:

34 hetes terhes vagyok. Tegnap bekeményedett a hasam és rettenetesen fájt egész nap, mintha a menzeszem akart volna megjönni, olyan felpuffadás félét éreztem. Ez normális? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én pont ma töltöttem a 34. hetet, úgy vagyok mint te. Ezek normális jelenségek már, jósló fájások, én is sokat keménykedek.
2012. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én tegnap :)

Jósló fájások? Ettől nem indulhat be hamarabb a szülés, ugye?

2012. júl. 26. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
A keményedés nem jóslófájás. A jósló görcsös fájdalom, ami a has alsó részén jelentkezik, méhösszehúzódások okozzák. Természetes folyamat ilyenkor, a tested készülődik a szülésre. Az igazi fájás fentről sugárzik lefelé. Tudni fogod, melyik az igazi.
2012. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2012. júl. 26. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem feltétlen igaz. annyi hülyeséget olvasni itt, hogy hihetetlen. vki pl azt írta, hogy amikor a derekad is fáj, az jósló. hát nekem a derekam jobban fájt, mint a hasam, mikor szültem. ha túl gyakran keményedsz, érdemes bemenni a kórházba, ha görcsölsz akkor mindenképp. nekem is vannak jóslóim és annak ellenére, hogy már szültem, bementem 29. héten a kórházba, mert nem tudtam, hogy szülni fogok -e. a testvéremnek 6 gyereke van, a hatodikkal ugyanúgy bement jóslóval.. ennyit arról, hogy az ember tudja, melyik az igazi. általában ha jóslód van, javul ha máshogy fekszel, járkálsz vagy beülsz egy kád meleg vízbe. ha nem javul, akkor jó eséllyel szülni fogsz
2012. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!