Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteeres alatt dugtam meg...

Ha peteeres alatt dugtam meg baratnomet gumi nelkul, de bele nem elveztem akkor mennyi az eselye hogy terhes lett?

Figyelt kérdés

#szex #terhesség #òvszer #fogamzasgatlo nelkul
2015. márc. 2. 09:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Xddddd remélem nem lesz terhes, mindegy mi lenne a döntés előre sajnálom a babát.
2015. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond a stílussal, nem kell itt adni a szemforgatós Madonnát.


Elég nagy esély van a terhességre, ha peteéréskor, gumi nélkül dugtok, hiszen attól, h nem élvezel bele, az előváladéktól teherbe eshet, abban is vannak spermiumok. Ha nem akartok gyereket, most drukkoljatok nagyon és máskor vigyázzatok jobban.

2015. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
2015. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Medugtal egy csajt az oke! De a baratnodet akkor nem lennek a helyeben!

Szoval nem a kifejezessel van a gond hanem azzal, hogy kire hasznalod! De hat ha ezt magyarazni kell egyes embereknek az mar a sajat problemajuk:)

2015. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
kiderult, hogy nem volt peteerese, menszesze utan 1 hetre tortent ez, igy is nagy esely van ra?
2015. márc. 2. 19:35
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, 28 napos ciklusnál a 14. napon van peteérés viszont előtte napokig termékeny mert a spermáid 3-5 napig életképesek.
2015. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem először ismerjétek meg a fogamzás lehetséges módjait, ne dugjatok védekezés nélkül, a barátnőd igen felelőtlen volt, ha igaz egyáltalán, amit írtál. Azért te sem vagy túl felvilágosult, de ne félj, kicsi az esélye, hogy most baj legyen, de legközelebb legyetek észnél. Az abortusz szörnyű dolog, ne kelljen oda jutnotok...
2015. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha a mensi 5 napos, rá egy hétre már a ciklus 12. napjánál tartotok. 26 napos ciklus esetén tökéletesen a peteérés napját kaptátok el, szóval simán lehet terhes.
2015. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!