Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 19-én volt pé, akkor...

Ha 19-én volt pé, akkor feltehetően mikor volt a megtermékenyülés és a beágyazódás ill. mikor tesztelhetek először?

Figyelt kérdés
A pé-m napján együtt voltunk a párommal, most szúrkálgat a hasam alja és néha szúr az előző császár vágása. Ez jó jelnek tekinthető ill. mikor csinálhatom az első tesztet? Köszi!

2015. márc. 2. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Marc.8-an tesztelj. Pé utan 14 nappal. Egyébként én is akkorra tervezem, ha addig nem jön meg.7-14 napig van a beagyazodas. Nekem is szurkalt ma, ill. pecseteltem is.Bar nekem nem ujdonsag alacsony a progiszintem.
2015. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bocs elszamoltam magam, Neked marc.6-ra jön ki.
2015. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt, de azt elfelejtettem írni, hogy 30 naposak a ciklusaim. :) Nekem nem volt pecsételés. Akkor szurkolok neked is és szóljunk egymásnak a fejleményekről!
2015. márc. 2. 22:47
 4/16 anonim ***** válasza:
Úgy lesz. :-)
2015. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem ma eddig egész nap görcsölt/görcsöl a hasam, olyan mint menszikor. A melleim nem fájnak, de azért remélem, hogy ez jó jel!? Neked van vmi tüneted?
2015. márc. 3. 13:21
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 19-én volt pé-m. :) én 6-án tervezektesztelni,ha addig nem jön meg! Ma én is pecsételtem.....hát nem tudom! Szurkolok Nektek!
2015. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Elmúlt a pecsételésem 2 nap után. A hőm fent van, remélem ez jót jelent és beágyazódás volt. De majd meglátom vasárnap (ha addig nem jön meg) Szurkálásnak nincs jele.
2015. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem bírtam ki, csináltam egy tesztet ami persze negatív lett. Görcsölget a hasam, de nem tudom... remélem sikerült.
2015. márc. 4. 10:33
 9/16 anonim válasza:
Szurkolhatunk egyutt :-)Nekem 20-an volt a peteeresem,es aznap voltunk egyutt a parommal,kb 7 nap utan ereztem a szurkalast,3 napon keresztul,aztan elmult.Ma egy kicsit gorcsol a hasam.Remelem nem jon meg! @6 naposak a ciklusaim
2015. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem ma megjött! Sebaj, majd legközelebb... :) Szorítok nektek!
2015. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!