Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák! Reggeli rosszullétte...

Kismamák! Reggeli rosszulléttel hogy indultok el a dokihoz?

Figyelt kérdés

6. hetes vagyok, úgy terheztem a héten elmegyek a dokihoz. De 3 napja, minden NAP rosszul vagyok! Egész nap... szédülök, a gyomrom a torkomba, és mindentől hányingerem van, és nagyon fáj a fejem...

Reggel kihívás mondjuk felöltöznöm is. De egyész nap fekszek, mert semmit nem bírok csinálni.

Tegnap is ez volt, semmit nem tudtam enni se, csak ropit, meg délután mikor kicsit jobb volt, ettem egy almát. Meg napközbe egy bögrés levest, mert semmi mást nem tudtam lenyelni.

Este csináltam egy kis pirítóst, és akartam egy szendvicset enni, de ahogy megéreztem a kenyér szagát, kidobtam a taccsot:S

később végül megettem a kenyeret, de nem esett valami jól.

A reggeli rosszullét hallatán sztem mindenki az hiszi, ez reggel 1-2 óra... hát nem :(

Tudom hogy a 6. hétbe még nem muszáj dokihoz menni,ráér 7-8. hétben, de félek hogy akkor is így leszek...

Sztk-ba megyek, előre tudom hogy ott kell majd várakozzak órákig, és egyébként busszal jutok oda, és vissza.


ti ezt hogy tudtátok megoldani? Egyenlőre nagyon lehetetlennek érzem hogy így elinduljak.



2015. márc. 4. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg valaki közeli hozzátartozót aki ráér, meg tudsz kérni, hogy vigyen el kocsival, és legyen veled, majd vigyen haza.
2015. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én annyira rosszul voltam,hogy éppen ezért csak a 9ik héten jutottam el dokihoz, nagyon rosszul voltam, hánytam,hányingerem volt... igazából nem volt semmi jó,nem használt semmi, így rászántam magam én elmentem,de nagyon hosszú út volt...
2015. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második terhességemnél én is egész nap hánytam, semmi nem maradt bennem a narancson és a paradicsomlevesen kívül - az se mindig. Másfél évesemmel majdnem mindennap mentem játszótérre, meg orvoshoz is mentem. Úgy, hogy lelkileg próbáltam rákészülni, és indulás előtt közvetlenül hánytam, meg hazaérkezéskor is. A kettő között kibírtam. (5.-től 13. hétig voltam így)
2015. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

sajnos senki nincs aki el tudna kísérni,ha a Párom eljönne, akkor is csak buszozni tudnánk, de nem is akarom hogy még eljöjjön.

Meg szerintem ha ott lenne velem, jobban elhagynám magam,mert tudnám hogy valaki van velem. Ha egyedül megyek akkor meg muszáj valahogy kibírnom.

Talán én is majd megpróbálom lelkileg felkészíteni magam a dologra:\

2015. márc. 4. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont a napokban beszéltem erről a férjemmel, hogy aki állandóan rosszul van, vajon hogyan megy el orvoshoz?


Szerintem fogj zacskót, és hívj taxit.

2015. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem is.Nem kecsegtetelke, nem egyszerű.Én most másodjára lépcsőzöm ezt az utat végig. A lányomnál a is meg most is a 14 . hétig ez ment, pont pár napja enyhült a dolog.Azt javaslom, tudom h nem egyszerű, de próbálj enni vmit, keksz ropit és úgy menj orvoshoz, ha lehet időpontra. Ha éhgyomros a vizsgálat az sajnos rosszabb. De muszáj, el kell terelni a figyelmet, ami nem egyszerű. Kitartást, enyhülni fog, tudom mikor benne van az ember elviselhetetlen, mondom friss élmény pár napja lettem túl rajta.
2015. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! a mai reggelem egész nyugis volt, szóval úgy voltam vele, most egy nap ide vagy oda, elmegyek inkább ma...kitudja holnap mi lesz.

Indulás előtt hánytam egyet, vittem zacskót, meg vizet, és a Párom kekszet, egyedül nem mertem elindulni.

9kor értem oda, délbe lettem kész...borzalmas volt kibírni, de azért kibírható volt.

a babám 6hetes és egy napos, láttam , és van szívhangja is! ez a legfontosabb :)

2015. márc. 5. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok, és boldog babavárást :-)

Nekem a 15. hétig tartott a szörnyű hányinger, de sokaknak előbb elmúlik. Kitartást! (első válaszoló voltam)

2015. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!