Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most állunk babavállalás...

Most állunk babavállalás előtt, minden nap látok valami rossz hírt, vagy a facebookon, vagy az origon és nagyon megijedtem, mert meghaltak a kismamák. Ti mernétek így bevállalni harmadik császárt?

Figyelt kérdés
okosok kíméljenek.
2014. okt. 28. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ne olvas ilyeneket az interneten.
2014. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszeld magad ilyenekkel. Nekem az előző szülésemnél volt olyan VBAC, ahol meghalt a baba is meg a mama is, mert nem vették észre időben a hegszétválást. Mégis bevállaltam és sikerült is. Mondjuk én már a 6. hónapban voltam, amikor az eset történt. Ha szeretnétek babát, és valami miatt csak császárral lehet, akkor az orvosod biztos meg tudja mondani, hogy mennyire kockázatos ez a te esetedben.
2014. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Orvos szerint mehet, bár kockázatosabb. Nagyon félek tőle.
2014. okt. 28. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Isten ments ilyenekbe belegondolni babavállalás előtt, közben. Ha mindenki erre gondolna, belehülyülhetnénk.
2014. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak rossz kimenetelű esetek. De sokkal több olyan van, aminél nem történik semmi hiba.

Ne a rossz dolgokat nézd.

2014. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár éve ugyanezt a kérdést tettem fel én is. Nagyon szerettünk volna egy 3. gyereket,de 2 császár után már nem egyszerű. Végül belevágtunk... a dokim nagyon odafigyelt ránk, a 34. héten befektetett,a 36. héten pedig programozott császárral meglett a fiunk. Elkötni nem kötött el,mert úgy gondolta fiatal is vagyok,és se összenövésem nincs,se probléma a hegekkel,még szülhetek babát a jövőben... nos lehet élünk a lehetőséggel,és bevállalunk egy 4. babát,és 4 . császárt.Ez az első próbálkozós hónapunk,2 napja késik...nekem amúgy azt mondta,hogy a hegek állapotán kívül,az is fontos,hogy mennyi időre vállaljuk be a következő gyereket. 3,5 éves a hármaskánk,ez szerintem pont jó.Engem nem a rémtörténetek tartanak vissza,hanem a sikersztorik visznek előre. van egy Debreceni asszony,túl van vagy 14 császármetszésen,elképzelhetetlen,de igaz.Ott nem 3-4 évre jönnek a gyerekek,hanem évente,2 évente. És semmi baja.Akkor nekem mi bajom lehetne! Ennyi! Fő a pozitivitás,,kell egy lelkiismeretes doki,és semmi bajunk nem lehet. ;)Szóval hajrá!!!!!!!!!!!
2014. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat, sokat jelentett számomra!!!!
2014. okt. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!