Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek?...

Szerintetek mikor teszteljek? Hetfon kellett volna megjonnie.

Figyelt kérdés

Meg nem jott meg szerencsere , de emelett nagyon eros hanyingerem is van. Szurkal neha lent a hasam olyankor azt gondolom na megjon.... 3. babam lenne. Kicsit felek tesztelni , mert 4 honapja halvany pozi tesztem volt es a baba rossz helyen is tapadt meg es nem tarthattam meg. De viszont nagyon kivancsi vagyok. Csutortokon leszek 26 eves es szep szulinapi ajandek lenne...

Február 14 es 15-en voltam egyutt a Férjemmel. Utana 3 napig volt maszatolasom. Ha 18-an mondjuk beagyazodott akkor 14 nap mulva lehet tesztelni??? Azaz ma?? Tegnap delutan csinaltam egy tesztet ami negative volt ,de mostansag sokat pisilek, szoval nem biztos hogy eleg jo volt. Elvileg mar tegnap is kellett volna latszodnia ,ha terhes vagyok... vagy nem. A hasamban erzem mint ha meg akarna jonni, de az elso babamnal is igy volt es nem jott meg..



2015. márc. 4. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A beágyazódás 7-12 nap.

Holnap reggeli pisiből tesztelj!

2015. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok. De ha tegnap negative volt akkor 2 nap eleg hozza hogy pozitivat mutasson esetleg? Tudom hogy minden nap tobb hormont termel a szervezetem,de 2 nap eleg hozza? Felek a csalodastol, bar tudom lazabban kene felfogni... Csak hogy nem jot meg hetfon mar puff bele is eltem magam...
2015. márc. 4. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 2 naponta duplázódik, szóval elégnek kell lennie :)
2015. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajjj de izgulok!!!
2015. márc. 4. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd ìrd meg :)
2015. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okes megirom! ! :D :S
2015. márc. 4. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
teszteltél??
2015. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!