Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt a 18. szem fogamzásgá...

Kimaradt a 18. szem fogamzásgátló, szeretkeztem párommal mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Szombaton kéne megjönnie, tehát a napokban történt a kimaradás. Mikor mutatja ki biztosan a teszt ha véletlenül összejött a baba? (Tudom felelőtlen voltam, de éjfélre értünk haza aznap és örültem, hogy ágyba kerültünk. Ma vettem észre, hogy maradt + egy tabletta :(
2015. márc. 3. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért ettől nem igazán esnek teherbe...
2015. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb 14-15 nappal az egyuttlet utan mar kimutatja valoszinuleg, de nem hiszem, hogy ennyitol teherbe estel, persze kizarni sem lehet, elofordulhat
2015. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 együtt lét is volt, és olvastam a papírt, hogy esélyes a terhesség, mivel az utolsó héten maradt ki. Akkor ha becsúszott akkor is megfog most jönni hétvégén?
2015. márc. 3. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem valószínű, hogy 1 szem miatt gond lesz. Amúgy aktus után 14-18 nappal kimutatja.
2015. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerősöm azt mondta, már szombaton teszteljek, mert kimutatná. Akkor jól gondoltam, hogy még akkor nem. Akkor március 15 körül tesztelek. Elkezdjem majd szedni a következő levéllel vagy ne?
2015. márc. 3. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:
A megvonasos verzes attol meg jelentkezni fog, folytasd a gyogyszert rendesen szerintem, de legjobb lenne dokival beszelned, mi nem vagyunk szakertok! Viszont hidd el, hogy annyira minimalis az esely h terhes vagy, h szinte 0!
2015. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tájékoztatón rajta van, hogy mit kell csinálni, ha az utolsó hétről marad ki egy szem, akkor vagy továbbszeded, és beszeded rögtön szünet nélkül a köv csomagot, vagy megtartod a szokásos 1 hetes szünetet, aminek az első napja az, amikor elfelejtetted bevenni, és ahhoz képest kezded el szedni a következőt, vagy ha pl. pénteken felejtetted el, de amúgy kedden szoktad kezdeni a levelet, akkor péntek-hétfő nem szeded, kedden elkezded szedni az új levelet. Nyugi, nagyon minimális az esély a teherbeesésre ebben az esetben. Egy dolgot ne csinálj: a kihagyott szem utáni napokon beveszed a maradékot, és aztán tartasz szünetet. Na ebben az esetben a kihagyott nap után 15-18 nappal tesztelhetsz.
2015. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miután ma vettem észre, hogy teljesen kimaradt az a nap, így az utolsó kettőt bevettem. Ha most tartok szünetet azzal mit teszek? Mindenképp csinálok majd tesztet akkor. Hogy lehetek ilyen idióta...
2015. márc. 3. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bevetted az utolsó kettőt, akkor most SEMMIKÉPP ne tarts szünetet (ahcsak nem akarsz gyereket:)), szedd be a következő levéllel, így olyan lesz, mintha egy egynapos szüetet tartottál volna összesen. A legveszélyesebb az első héten kihagyott szem, azzal sok mindent nem lehet csinálni, az utolsó hetinél viszont még választhatsz is, hogy mit csinálj. Lehet köztes vérzésed, de nem valószínű. Mikor én annó szedtem, és elutaztunk, akkor volt, hogy 2 levéllel beszedtem, vagy sokkal rövidebb szünetet tartottam. Ezt sokszor egymás után nem szabad eljátszani, de egyszer-egyszer belefér. Nem lesz gond, nyugi.
2015. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!