Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja késik. Lehet...

Egy hónapja késik. Lehet érezni, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Januar 14 lefekudtunk a baratnőmmel akkor meg vedekeztunk de nem teljesen (koton le koton fel )... Késett a menszesze ma 1 hetet csinaltunk tesztet de negativ lett. Kb fabruar közepétől már nem védekeztunk (6-7 alkalom) ma van marcius 4 és meg mindig nem jött meg neki .. 5 tesztet vettunk és mind negativ lett. Holnap megyunk a dokihoz .


Kérlek titeket értelmes választ írjatok . Nem vagyok kiskorú és örülnenk ha terhesseg lenne.. !!



2015. márc. 4. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:
*az utolsó tesztet tegnap csinalta ..
2015. márc. 4. 21:22
 2/7 anonim válasza:
Szerintem van esély a terhességre, ha ennyiszer nem védekeztetek.
2015. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély,de ha késik neki egy hónapja és negatív a teszt és úgy voltatok februárban együtt,akkor nem lehet tudni mikor volt vagy lesz peteérése,tehát szinte lehetetlen megmondani,hogy mikor lesz pozitív a teszt. Ha február közepétől próbálkoztok,akkor még nem fog látni szerintem semmit a doki,hacsak nem "csúszott be" januárban. De azt már kimutatta volna.
2015. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély, van, akinek nem választódik ki még annyi hcg a vizeletében.h
2015. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha már annyit késik, akkor jó eséllyel ki kéne a tesztnek mutatnia. :(

De ha egy hete meg kellett volna neki jönnie, az is lehet hogy elkéstetek, lehet hamarabb volt peteérése mint ahogy elkezdtetek volna próbálkozni. Vagy pont hogy később és beleestetek, viszont ha nem középidőben sikerült a baba, akkor meg azért nem mutatná még ki a teszt!

Orvos a terhességgel most max annyit tudna csinálni, hogy néz hcg-t a vérből. De jó elmenni hozzá, ha esetleg más miatt késik neki, találja csak meg az okot. Nem vagytok kiskorúak, elvileg beállt és szabályos a menzesze, nem kéne kimaradnia csak úgy.

2015. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 discovery00 válasza:
Mi lett az eredmény?
2015. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 discovery00 válasza:
Vagyis mit mondott az orvos? (nekem 2 hete késik és negatív a teszt)
2015. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!