Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon terhes vagyok vagy nem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok vagy nem? Sziasztok, Jártam egy fiúval, és neki adtam a szüzességem, (sajnos egy hónapja szétmentünk) 2x feküdtünk le, ez majdnem 2 hónapja és azóta nincs meg a menzeszem.

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet, egyszer, de hálIstennnek negatív lett! Legelőször gumi nélkül csináltuk, de ő nem élvezett el sem, se én, a második sexnél gumival, de sajnos a sex felénél valahogy lekerült róla amit bánok!(De szerintem a másodiknál sem élvezett am. El, csak olvastam hogy van az előváladék amitől szintén teherbe eshetek)Amúgy azt hosszáteszem, hogy nekem alapból nem állt még be rendszeresen, mert van, hogy 4-5 hónapig nem jön meg,3,5 éve volt először menzeszem, de azt mondták az orovosok, hogy még 18 éves koromig beáll, most 16 vagyok! És miután lefeküdtem a barátommal rá egy hétre pont megvolt beszélve a nőgyógyászati vizsgálat, (a folyamatosan késő menzeszem miatt), és ő azt mondta nekem hogy 5-6 nap és megkell hogy jöjjön, de azóta sem jöttmeg, pedig már voltam ennél az orvosnál, és akkor is pont az nap jött meg mikor mondta, és most nem jött meg, pont mikor lefeküdtünk! Eddig persze nem izgultam ha sokat kihagyott mivel tudtam terhes sehogy sem lehetek! Olvastam a neten a terhesség jeleit, nekem egy tünetem sincs meg, de azért nagyon izgulok hogy most akkor mi is van?! :S

2015. jan. 20. 15:01
1 2
 1/11 Jázi :) ***** válasza:
Lehet simán késik vagy csak az idegességtől. Aktus után mennyivel csináltad a tesztet?
2015. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, 3 vagy 4 hétre rá nem emlékszem pontosan
2015. jan. 20. 15:06
 3/11 Jázi :) ***** válasza:
Akkor biztos jó eredményt mutatott! Nyugodj meg,meg fog jönni. Este vegyél jó forró fürdőt,az segíthet.
2015. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már zuhanyzás közben próbáltam hogy forróbb vízzel fürödtem 2x, de még nem jött meg :S
2015. jan. 20. 15:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, sürgősen!
2015. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rossz a hormonrendszered... menj el nőgyógyászhoz, aki majd ír gyógyszert,ami meghozza a menzid :) (ne fogamzásgátlót írjon!)
2015. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a héten még csinálok még egy tesztet.Amúgy mikor voltunk a nőgyógyásznál már írt ki gyógyszert,és nem segített, azt mondta hagyjuk mert igy csak mégjobban bezavarunk,és magától beáll az idővel.
2015. jan. 20. 16:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress màsik nőgyógyászt. Az alapján, amit írtál, fogalma sincs, hogy mi van veled, okoskodik ahelyett, hogy rendesen megvizsgálna.
2015. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aazt még kihyagtam a szövegből, h szokott a hüvelyembe nyilalni, de ahányszor beirtam gyakorin is,csak terhes kismamák tették fel ezt a kérdést!És olyan válaszokat kaptak h a"baba huzogatja a köldökzsinórt" ami megijeszt!De nekem a sexuaális aktusom előtt is nyilalt a hüvelyem,szóval ez nem msot van előszőr,csak most más helyzet
2015. jan. 20. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
a tesztből 2-t kell venni mert egy nem biztos hogy jo eredményt mutat. elég valoszinű hogy terhes vagy,.menj el.dokihoz nehogy késő legyen! mert szerintem nem akarod megtartani 16 évesen..
2015. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!