Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor lehet a...

Szerintetek mikor lehet a legkorabban tesztelnem? Utolso menszi februar 11, es 21-ike korul volt a peteeresem,8-an kellene megjojjon, szerintetek mikor teszteljek a menszi kimaradasa elott?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kimaradas utan.
2015. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig azt javaslom, hogy kimaradt mensi első napján teszteljen valaki először. Addig felesleges mindenféle stressz...
2015. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor lehet? bármikor, csak ha túl korán tesztelsz még negatív lesz,ajánlott legalább nemvártig várni,de még akkor is lehetséges,hogy nem negatív lesz! Én aktus után 11nappal teszteltem,mert nemvárt előtt két nappal már tüneteim voltak,nagyon halvány pozitív lett, nemvárt napján (2 nappal később) már szépen kivehető volt! Érdemes minimum 14napot várni aktus után.
2015. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban akkor volt peteérésed, akkor legérzékenyebbel már lehet most is. (De valóban érdemes megvárni a kimaradást, ha nem akarsz feleslegesen ellőni tesztet. )
2015. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat,mindenkepp varom vele meg.Az aktus utan a 14-ik nap az holnap lesz de meg varom a szombatot,vagy a vasarnapot a tesztelessel.Csak mar nagyon kivancsi vagyok(harmadik baba) :-)
2015. márc. 5. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is február 11-én jött meg utoljára. 28 napos a ciklusom. Találtam egy termékenységi kalkulátort, ami azt irta ki nekem, hogy az első tesztet március 7-én lehet csinálni.
2015. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!