Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen terhes tünetei...

Kinek milyen terhes tünetei voltak/vagy voltak-e egyáltalán az elsö hetekben és mikor teszteltetek poritívat?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! :)

2014. máj. 24. 12:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
pozitívat* bocsi
2014. máj. 24. 12:38
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem csak a sok pisilés és a hasfájás nemvárt előtt napokkal. 12. dpo-n lett pozi :)
2014. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kimaradt a menzim. teszteltem. az első tünet a mellfeszülés volt és az émelygés, de az már akkor amikor késett a menzim.
2014. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Puffadás, még csak 3 hete volt a megtermékenyülésem leghamarabb (nem tudom, mert minden nap szexeltünk). Aztán a menzesz napján már hánytam, mint az ökör, fájt a mellem, feszített (eleve nagyok), akkor már biztosra tudtam, hogy baba van.:)
2014. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja és bocsánat, előző vagyok, még annyi, hogy a menzesz kimaradása utáni 2. napon teszteltem pozit, előtte durva mandulagyuszim volt, és így nem tudtam kimenni a lakásból, meg létezni sem, szóval vártam a teszttel:)
2014. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Menszi előtt pár nappal már nagyon feszültek a melleim és érzékenyek voltak. Innen már sejtettem a dolgot. Szerdán kellett volna megjönnie, szombaton teszteltem pozitivat, és aznap este jött az első rókázás is. Én mindig este hánytam, reggeli rosszulétem soha nem volt.
2014. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia. En két napja teszteltem az első pozitivat. Elotte nem nagyon voltak tuneteim, meg nemvart napja elott is teszteltem, de meg negativ volt. Most vagyok nemvart utan 6 nappal. Mostanaban kezdtem el erezni emelygeseket, hanyingert, es a mellem kezd naprol napra jobban fajni, eleinte ugy mint mensi elott szokott, de tegnap mar a mellbimbom is fajt. Egyenlore ennyi tunet jelentkezett, ket napja voltam dokinal is, mert volt egy kicsi barnazas, es irt utrogestant, mert korabban volt egy vetelesem. Es meg egy eros tunet, a nemvart ota napi szinten faj a derekam, es mensis fajdalmakat erzek, de a doki azt mondta ez normalis. Te is babat varsz vagy meg nem tudod?
2014. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nekem a menszeszem mindig időben jött meg, aztán észrevettem hogy késik egy napot, kettőt, majd hármat. A nővéremnek 4 gyereke van, egyből észre vette rajtam a változást. Amit magamon hogy jobbat ettem, sűrűbben jártam pisilni, az arcom mintha meghízott volna. Tudta hogy terhes lehetek, ezért mikor a negyedik nap késett, vettünk tesztet és még egy perc sem telt el mikor már megjelent a második csík. Bizony pozitív lett. :) Szóval nekem elég hamar kimutatta, de ez is tesztfüggő.


Boldog 14hetes kismama :)

2014. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem kezdetben olyan tüneteim voltak mint akinek meg fog jönni, így nekem már 5 napja késett amikor megcsináltam és pozitív lett. Émelygős tüneteim a 7.héttől lettek. Hányás kimaradt szerencsére.
2014. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3napja lett pozitív tesztem. Kb 3hetes a babám. 2 hete csak sírok mindenért+feszültebb vagyok. Aludni tudnék minden percben. Fáj a derekam. Kb ennyi :D
2014. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!