Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mára vagy holnapra?

Ki nem várja mára vagy holnapra?

Figyelt kérdés
én várom/nem várom holnapot. igazábol nem tervezett babab(harmadik jövevény) ovszer melett. nem tudom egy hete folymatosan megjön érzésem van derekma majd le szakad(emelett még szoptatok is) lehet menzi de az is lehet kopogtat valaki. kiderül holnapi napon
2015. márc. 7. 07:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Jelen!

En nagyon nem varom,mara vagy holnapra,tegnap iszonyatos megjon erzesem volt,most is fajdogal az alhasam petefeszkeim derekam leszakad es melle van kremes folyasom is.tegnap negativ lett a tesztem

;-(

Pedig voltak rautalo jelek hogy ossze jott a baba, pl...

17 volt nyakom,aztan 21 barnaztam.

Be kell valjam oszinten nekem van egy db 15 mm miomaim lehet ez is okozhat panaszokat.

2015. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az én volnék! :)

Bár 2 napja délután teszteltem, negatív lett, nem nagyon reménykedem, de a melleim egyre jobban fàjnak.

2015. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1-es remelem, hogy babas vagy, de ha 17. napon volt ovud, akkor a 21. nap meg nem lehetett az a barnazas beagyazodastol. Az 8-11. nap kozott van.

Neked akkor meg javaban vandorolt csak a petesejted a vezetekben.


Denem lehet, hogy elobb volt ovud par nappal?

2015. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1- es.vok.

5-6 nap telt el a nyakos folyastol es surun egyutt voltunk a paromal baba ugyben elotte es utana is.

2015. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mara nem varom, de egyelore a 10-es terhesteszt negativ. :(
2015. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én is reggel megirom mi van egyelöre se hire se hamva a havinak
2015. márc. 7. 15:50
 7/18 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Mi újság Lányok?

2015. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Sziasztok. En tegnapra nem vartam... teszt negativ ma is es tegnap is. :/ remelem holnap tortenik valami "pozitiv" :D

Eddig 25os erzekenysegu tesztekkel neztem. Holnapra vettem egy 12,5oset. Szoritok mindenkinek. Á ;)

2015. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem sem jott meg, ejjel azt hittem, h na most megjott, de halistennek nem. 😊

Fenti 10-essel tesztelo vagyok.

2015. márc. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Éjjel felèbredtem, nagyon fájt a mellem, megfogtam: mondom ez terhes mellfàjdalom! :D remélem ma sem jön meg :))
2015. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!