Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehettem? Nem sikerült...

Terhes lehettem? Nem sikerült a beágyazódás?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan teszik fel az ilyen kérdéseket, de nem tudom megállni, hogy ne kérdezzelek meg titeket.

A tények a következőek: 22 éves vagyok, és már 9 éves korom óta menstruálok (tudom.. nagyon korai..) A 13 év alatt a mesntruációm csak néha késett max 1-2 napot. Most decemberben viszont 8 napot késett a menstruációm. A menstruáció előtt (kb egy héten keresztül) a reggeli órákban arra ébredtem, hogy iszonyatos gyomorégésem van és ha nem eszek vagy iszok valamit kihányom a gyomorsavamat.

Mikor meg kellett volna hogy jöjjön, rá 2-3 napra volt egy kis "barnázásom" .. ekkor gondoltam, hogy terhes lehetek..

A teszttel még vártam pár napot, majd a késés 7. napján a tesztem negatív volt.. Rá másnapra meg is jött...

Szerintetek lehet, hogy terhes voltam, csak nem sikerült a beágyazódás? A válaszokat előre is köszönöm!


2010. febr. 14. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elofordulhat, hogy spontan vetelesed volt.Majd kovetkezo alkalommal:-). Sok sikert.
2010. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem sose fog kiderülni.


Ha hőgörbét vezettél volna, akkor abból kiderült volna, hogy késői ovuláció miatt késett-e a vérzésed, vagy pedig baba volt, csak nem tudott maradni.

2010. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Képzeljétek, ez a 4. napja, hogy megint késik!

Drukkolni! :):)

Csak úgy félek, hogy megint az lesz, mint a múltkor.. :S

Éjjel ezzel volt rémálmom.. azt álmodtam, hogy elmentem kórházba hogy csináljanak egy tesztet, aztán a dokinő elzavart, hogy minek vagyok itt, dehogy vagyok terhes :S :S :(

Mondjuk nincsen az a gyomorégésem, mint korábban.. de azért néha-néha émelygek egy kicsit .. mellem se fáj..

Félek, ha csinálok egy tesztet, negatív lesz és másnapra megint meg fog jönni :(

Férjecském noszogat a teszttel.. de én még várni akarok vele.. (amúgy külfölödön élek, és itt a legolcsóbb teszt is 10 euróba kerül..szóval rablás az egész .. )

Szóval.. később meglátjuk.. :)

2010. febr. 22. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!