Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (többi lenn)

Terhes lehetek? (többi lenn)

Figyelt kérdés
február 17én szexeltünk a barátommal. fogamzásgátlót szedek ezért nincs is nálunk óvszer. előtte szedtem antibiotikumot is, ezért nem élvezett el bennem. 20án megjött a menstruációm normálisan. a napokban (március 5-6-7)minen reggel fájt a fejem és hánytam is. de ez csak ebben a pár napban. a közérzetesem sem a legjobb és alig eszek, fáradt vagyok. lehet hogy terhes vagyok? vagy ez a hányás-fejfájás még a betegségem miatt van?
2015. márc. 8. 18:47
 1/4 anonim válasza:
Tuti terhes vagy, nincs mese, orvos! Most. (:_
2015. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
haha..most komolyan! a doki majd csak szerdán rendel
2015. márc. 8. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem. Ha gyógyszert szedsz és nem is élvezett el benned a párod és meg is jött, akkor eléggé valószínűtlen. Volt nekem olyan, hogy majdnem minden terhességi tünetem megvolt. Tudtam hogy nem lehetek babas mert védekeztünk de annyira elbizonytalanodtam, hogy vettem egy tesztet ami természetesen negativ lett. Utána hormon zavarra gondoltam mert a következő menzivel elmúlt minden. Nekem is nem sokkal menzesz után volt ilyen, talán középidőben.
2015. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

beképzeled magadnak, de egyszerűbb volna tesztelned, hogy megnyugodj


a fejfájás lehetett most a fronttól is, a szél miatt sokaknak fáj a feje


a hányás...nem tudom, ettél valami rosszat?

2015. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!