Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Vegyek tesztet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Vegyek tesztet, vagy felesleges? 17/l

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,már 4 hónapja.Mindig pontosan vettem be,nem hánytam,nem volt hasmenésem.Viszont a 3.levél első 3 napján antibiotikumot szedtem.Úgy tudom,hogy 1 hétig kell plusszban védekezni.Bőven védekeztünk 1 hétig,sőt mindig használtunk mellé óvszert is,viszont az antibiotikum befejezése után 25 nappal szóval az utolsó placebós napomon,megszakítással voltunk együtt.A következő levélnél nem volt semmi gond,rendesen szedtem és megis jött,aggódjak,vagy felesleges?

2015. márc. 4. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, nagyon-nagyon pici az esélye. De ha megnyugtatna egy negatív teszt, akár vehetsz is.
2015. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!