Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség legelső jelei?

Skjor kérdése:

Mik a terhesség legelső jelei?

Figyelt kérdés
A reggeli hányásokon kívül mik még a legelső jelek és mikor jelentkeznek? Kérem amilyen pontosan lehet, úgy válaszoljatok!

#terhesség #elsőjelek
2015. márc. 9. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A hányinger pont nem az első tünetek közé tartozik, inkább a ~6-7. hét körül kezdődően jellemző, és az se mindenkinél.


Az első olyan jel, amiből egy szexuálisan aktív nem vagy nem megfelelően védekező nőnél leginkább a terhességre utal, az a kimaradó menstruáció. Minden más jel, tünet csak ezután jön.

2015. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt.

a kimaradt menzeszből tudtam, hogy terhes vagyok. Később sem volt semmi bajom egész végig.


De amúgyis ez mindenkinél más. Mint ahogy minden terhesség más.

2015. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a menstruáció elmaradása valódi tünet a többi (mellfeszülés, hányinger stb) csak mese habbal.
2015. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés nálam nem volt "mese habbal",én onnan tudtam,hogy terhes vagyok,hogy elképesztően fájtak.A teszt elvégzésekor már meg sem lepődtem.Hányingerem nekem sem nagyon volt, csak egyszer-egyszer.Ja,és a terhesvitamint kihánytam,nem tudtam megenni.
2015. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én menzi előtt tudtam hogy terhes vagyok de mégsem volt semmilyen tünetem csak a menzi kimaradása. Már legalább 4-5 napot késett amikor a mellem érzékeny lett és pár napon belül megnőtt az alvasigenyem. Összes többi csak 2-3 héttel a kimaradt menzi után. (hányinger, sűrű pisilesi inger, puffadás)

Sajnálom de gyakran van hogy az illető gyakran rafog vmit a terhességre vagy simán bekepzeli, aztán mégis megjön.

2015. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Még egy kérdés: Mikor érdemes elvégezni a tesztet?
2015. márc. 10. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor már késik. De leghamarabb a nemvárt napján reggel.
2015. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!