Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nemreg estetek teherbe,...

Akik nemreg estetek teherbe, hogy sikerult nektek?

Figyelt kérdés
gondoltatok ra? mennyi ideje probalkoztatok ? szeretnenk babat de meg nem jott ossze !

2015. márc. 9. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ugyanúgy, mint akik régen estek teherbe. A módszer máig nem változott.


Egészségesek vagyunk és szerencsére pont jókor voltunk együtt.

2015. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel ev utan lett baba :) amit maskepp csinaltam az elotte levo honapokhoz kepest, hogy egyuttlet utan sokaig fekve maradtam. Elotte mindig mentunk utana szinte egybol tusolni, ott meg folytattuk kicsit a temat :D nem biztos, hogy ettol sikerult, de nem kizart :) 22 hetes kismama
2015. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi októberben döntöttük el, hogy jöhet a baba. Abbahagytam a gyógyszert, és januárban derült ki, hogy babát várok. Szerintem azért sikerült ilyen hamar, mert nem görcsöltünk rá, éltük az életüket, szeretkeztünk, amikor megkívántuk és nem agyaltunk a témán. Aztán egyszercsak nem jött meg :)
2015. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják a gravitáció baromság. De nem az. Hányszor láttam visszafolyni a nagyját mikor azonnal felálltam.. Mikor még fogamzásgátlót szedtem. Persze mikor terhes lettem akkor fekve maradtam, elsőre sikerült. :) meg hát ugye elkaptuk az ovut. És szerencsések vagyunk mert semmi bajunk nem volt ami akadályozta volna a teherbeesést. És azért is mert jól fejlődött és nem történt semmi baj eddig. Gyakran azelőtt elmegy a baba mielött a teszt kimutatja.

Azt akarom ezzel írni hogy összetett dolog ez az egész, egy konkrét dolgot nehéz lenne kiemelni. Sajnos túl sok bökkenő van benne.

Drukkolok és ne idegeskedjetek rajta, az csak árt.

2015. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!