Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második vonal helye élesen...

A második vonal helye élesen kirajzolódik, de fehér, és körülötte rózsaszin minden. Ilyenkor hogyan lehet értelmezni a tesztet?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem, igaz még van négy napom a nemvártig. De a pé-m 9-e körül volt, nagyon korán, ezért gondoltam, ha babás vagyok, akkor mutathatja a teszt. A második vonal helye, élesen kirajzolódik, de fehér, és körülötte rózsaszin minden. Lilyvel teszteltem, de eddig sosem volt ilyen. Még a második vonal helye sem látszott semmilyen formában, most tisztán kivehető. Rossz a teszt? Amúgy napok óta feszít a hasam alul, olyan mintha megjött volna, de nem görcsölök egyáltalán, csak "érzem" a méhem, és néha szurkál bele, főleg ha sokat mozgok. A hason alvás is rosszul esik. És általában kesernyés, fémes íz van a számban. Volt valakinek ilyen tapasztalata? Ez lehet baba, vagy megint a szervezetem tréfál meg?
2008. aug. 25. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj még egyszer egy másikkal,szoritok nektek h baba legyen!
2008. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem mondani, hogy sűrűn kell pisilni, van úgy, hogy rögtön pisilés után már ismét olyan érzésem van, hogy menni kell.
2008. aug. 25. 12:39
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Szerintem megvárom a pénteket, és majd akkor! Nagyon hosszú hét lesz!! :)
2008. aug. 25. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Negatívnak tűnik a leírtak alapján. Ha kimarad a menses, akkor próbáld újra.
2008. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg clearblue-val, az menzi előtt 4 nappal már kimutatja. sokkal érzékenyebb teszt, mint a lily. nagyon drukkolok!
2008. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
elfelejtettem írni, hogy az nagyon fontos, hogy reggeli első vizelet legyen, amivel tesztelsz
2008. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat, remélem pozitív lesz! Már nagyon szeretnénk kisbabát, de nem akarom beleélni magam. :)
2008. aug. 25. 13:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem simán lehetsz babás! Annak idején én Clearblueval teszteltem először, és mensi előtt egy nappal már pozitívat mutatott! De volt otthon nekem is Lilly tesztem is, a mensi utáni napon reggeli első vizeletből megcsináltam és negatív lett! Aztán vettem megint Clearbluet és az megint pozitív volt! Nekem kb 5 napos késéssel mutatta ki a Lilly a babát! Szóval nem egy érzékeny teszt, úgyhogy simán lehetsz babás!!!!! Szerintem vegyél Clearbluet, DM-ben lehet kapni!

Szorítok nagyon! Majd írd meg az eredményt! :)

18 hetes kismama :)

2008. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon aranyos vagy! Ide megírom az eredményt, de még várok egy pár napot a biztonság kedvéért! :)
2008. aug. 25. 13:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a fémes rossz íz amit leírtál nekem is volt.Akkor gondoltam előszőr rá hogy lehet hogy babát várok. A sok pisilés is lehet babára utaló jel és persze a szurkálás is.Nagyon szorítok hogy baba legyen! Üdv !17 hetes kismama
2008. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!