Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha biztosan a 14. napon volt...

Ha biztosan a 14. napon volt ovulációm, a 30. napon reggel azonban csak nagyon halvány a pozitív teszt, az mire utal?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ez már a sokadik tesztem. A menses várt időpontja előtt csak érvényességi időn túl volt nagyon halvány második csík, de a ma reggeli is negatív volt időn belül, és csak később jött elő a halvány, de egyértelmű második csík. Délelőtt csináltam még egyet, az viszont kb. 5 perc után és erősebb lett, mint a reggeli.


Nem foganhatott máskor a baba, csak kb. középidőben, ezért nem értem. A kisfiammal ilyenkor már majd' leugrott a két csík a tesztről. Mivel volt már missed ab.-m, attól félek, hogy most is csak elindult valami, de nem úgy, ahogy kéne:( Más járt már így? Hogy alakultak a dolgok?



2015. márc. 10. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló volt az én terhességem is. Olyan lassan akart erősödni a másodig csík, hogy minden komolyabb előzmény (pl.:missed ab.) nélkül elkezdtem félni. Kb 2-3 naponta teszteltem, de a kimaradt menstruációra 10 nappal lett elfogadhatóan erős a második csík. Valószínűleg később ágyazódott be, könnyen előfordulhat -sőt ez a legvalószínűbb- , hogy nálad is ez van. Azóta lassan 10 hónapos erős, egészséges a kislányom. :) Lazíts egy kicsit, pihenj, tesztelj 2 nap múlva reggeli pisből addigra egyértelmű lesz, hogy + vagy -.
2015. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj. Ez azért van mert egyrészt a HCG értékek széles körben normálisak és minden terhességnél más lehet egy adott embernél is, másrészt pedig mindenkinél máshogy választódik ki a vizeletben. Ez sem fix hogy ha az elsőnél úgy volt, akkor a másodiknál is úgy lesz. Valamelyik nap itt olyat láttam, hogy vérvétel több százas HCG értéket mutatott míg láttuk a vizeletes tesztet, csak halványka volt. Van olyan kismama aki sosem látja a tesztjét olyan erősnek, mint a kontroll csík és van akinek már a menzi kimaradásakor elég erős. És lehet most csak 2-3 nappal később fogant a babád mint az első gyermek, akkor jóhogy halványabb. :) És az a szép a történetben, hogy ilyenkor ez nem is jelent semmit, van akinek 4 nappal a menzi előtt szép pozi a tesztje, attól lehet még baj és van akinek makk egészséges babája születik és csak egy hetes kimaradást mutatott a teszt halványan. A HCG értékekből nem is lehet következtetni ilyen vizeletvételes formában semmire.
2015. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nem tudjátok elképzelni, milyen sokat segítettetek most. Tudom sajnos, hogy már nem nagyon tudom befolyásolni, hogy innen hogyan alakul a dolog, de ha derűsen tudom kivárni a remélhetőleg hátralévő 36 hetet és nem idegeskedve, az már nagyon sokat számít:)
2015. márc. 10. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!