Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Marcius 1 volt peteeresem....

Kicspic kérdése:

Marcius 1 volt peteeresem. Jol. Tudom hogy 10-12nap a beagyazodas? Szombaton gondoltam a tesztet

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Hova sietsz? Várd meg a menzesz napját.

Különben itt nagyítgathatjuk majd, hogy vajon van csík, vagy nincs, ami van az száradási-e vagy szellemcsík...?

2015. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a normalis,csak hogy nekem nem rendszeres mensim igy nem tudom h mikor van a nem vart nap! Ugyhogy csak igy tudom cainalni ezert kerdeztem amit!
2015. márc. 10. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha március 1 volt a pé-d akkor kb március 14-re nem várod, 15.-én tesztelhetsz.
2015. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen valahogy en is igy gondoltam ...koszonom a valaszodat😊 neked van mar baba? ha igen milyen elojelei voltak abterhessegednek?
2015. márc. 10. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Március 14-e szombat igaz? Végülis tesztelhetsz ha nagyon szeretnél de ha negatív akkor nem biztos hogy nincs baba, én inkább a jövő hét hétfőt mondanám, hogy addigra inkább kimutatja.
2015. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább hétfőn tesztelnék.
2015. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ugyse birom ki h ne teszteljek szombaton😋 majd maximum hetfon is tesztelek
2015. márc. 10. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen van már gyerkőcöm + 10 hetes kismama is vagyok.

Semmi előjel nem volt amiből következtetni tudtam volna bármire is, csak nem jött meg. Talán most annyi volt hogy nagyon álmos voltam+fázós is (és vagyok is) már a nemvárt előtt pár nappal. De eszembe sem jutott hogy ez a baba miatt lehetett, csak utólag gondolom.

2015. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Off, bocsi.

Kedves Utolsó! Fázóós? Azt hogy csinálod? Én a nemvárt óta annyira izzadok, mint amúgy nyáron se. Bár még csak a 6. hétben járok, már kikészít, főleg a reggeli hőhullám, olyankor mintha meggyulladnék. Kicsit úgy érzem magam, mint egy keltető. :D

2015. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó én is fázós vagyok de az első hetekben 100/60 sem volt a vérnyomásom miután letettem a kávét szóval gondolom azért.
2015. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!