Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne haragudjon már meg senki,...

Ne haragudjon már meg senki, de itt minden második nő miért inkább agyvérzésig számolgatja a PÉ-jét, meg a görbéit, meg a nem tudom mijét ahelyett, hogy szexelne?

Figyelt kérdés
Nem írok különösebb kommentet, csak az okokat keresem a kérdésemre vadul, mert nem értem azokat a nőket, akik matekot csinálnak a gyereknemzésből...
2010. febr. 15. 16:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%
IGEN!Ezt én sem értem!Én most másodszorra vagyok terhes,de soha eszembe nem jutott ilyen hőmérőzés meg számolgatás!Ennyire soha nem görcsöltemrá!Az első babám 6 hónap után sikerült most a második pedig elsőre!Szeretkezéssel lehet gyereket csinálni nem pedig számolgatással meg ilyenekkel!Persze tudom,hogy van akinek nehez jön össze a baba,de ha nem ilyenekkel foglalkozna akkor talán hamarabb is sikerülne!Lahat lepontozni!21 hetes kismama
2010. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Tudod ez úgy van,hogy mikor megérik benned a gondolat,hogy babát szeretnél,akkor először úgy történik,ahogy leírtad,egyszerűen csak többet szexelsz.Aztán van,hogy már teherbe is esel.De van aki nem.Eltelik 1-2 év,és nem érti miért nem.Elkezd számolni,hőmérőzni,meg minden,csak sikerüljön.Egyre jobban rágörcsöl,mert nagyon szeretné.Szerintem ezért.
2010. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ennek az az oka, hogy sokan nagyon vágynak gyerekre, esetleg már a termékeny évek végén járnak. Minden lehető eszközt megragadnak azért, hogy mihamarabb teherbe essenek, ennek egyik módja az ún. "matekolás". Ezekkel a módszerekkel szeretnének biztosra menni, amiben szerintem nincs is semmi kivetni való. Mindenki máshogy végzi a családtervezést, sajnos a természet gonosz tréfája, hogy nem jöhet össze baba mindenkinek akkor, amikor szeretné. Neked kedves Kérdező, van gyermeked?
2010. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

háát, te biztos pasi vagy.

Azért, mert másképpen nem jön össze.

Így nagyobb valószínűséggel létrejön az áhított terhesség.

Mert, akármikor nem lehet teherbe esni, csak a ciklus meghatározott napjaiban. A többi nap terméketlen.

2010. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
:) Lány vagyok, 22 éves és egy 12 hetes gyönyörű kisfiú anyukája. Tudjátok, azért tettem fel a kérdést (utólag bevallva nagyon dühösen), mert 6 hónapot vágtam haza a babaprojektben azzal, hogy "mikor lesz? mikor kell? meddig tart?" és persze mondanom sem kell, hogy nem jött össze... Ezért idegelem fel magam, mikor hasonlókat látok... :(
2010. febr. 15. 16:36
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Hát mi is igy kezdtük.Szexelünk jókat aztán jön ha akar.De nem jött elteltek hónapok mégtöbbet szexeltünk mégsem történt semmi.Aztán volt aki azt mondta hogy a túl sok szex sem jó.szóval próbáltuk mi mindenhogy de sehogy nem jött.És ilyenkor kezd el egy nő méregetni számolgatni mert más nem segit.
2010. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
55%
Elég sokféle oka lehet annak, hogy valaki önszántából vagy kényszerből figyeli önmagát. Te viszont ez igazi IDIÓTA vagy, hogy a 12 hetes gyönyörű gyermeked mellől másokat kritizálsz.
2010. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%
Ja, és még annyit, hogy idegeskedés helyett tanulj meg helyesen írni, mert hamarosan megy a gyermeked iskolába és látni fogja, hogy Anyu nem tud szépen, jól, magyarul írni.
2010. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, 22 évesen még rengeteg időd van. Akár arra is, hogy évekig próbálkozz számolgatás nélkül. De 30-35 fölött már nincs 5 éved próbálgatásra, meg még 2 éved vizsgálatokra, meg még fél évnyi próbálkozás inszemmel, másik fél év várakozás, mire bekerülsz a lombikprogramba, újabb egy év, mire esetleg megfogansz, aztán netalán el is vetélsz a korod miatt... Mire összejön a gyerek, egyből a nagyanyja leszel az anyja helyett. :-(


Hát ezért.


Nincs abban semmi rossz, ha egy nő megismeri a teste működését és tudja, mikor ovulál. Így egyben azt is tudja, mikor fogant a gyermeke. Én ebben a szerencsés helyzetben vagyok: tudom, mikor fogant a pici, melyik szeretkezésből, melyik szálloda padlóján. (Nyikorgott az ágy, de nagyon.)

2010. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Na igen! Könnyen beszél az akinek kőkemény hat hónapot várnia kellett hogy összejöjjön! Nekem 3 évet kellett és közben kétszer vetéltem el! Most 38 hetes vagyok és baromira szerencsés hogy eddig eljutottam! De belegondoltok abba hogy aki már ÉVEK óta vár, az vajon mit érezhet minden hónapban amikor megjön a mensi? Én átéltem ilyet! Senkinek nem kívánom azokat az érzéseket és ilyenkor jön el az a pont amikor az ember lánya bármit, és ezt itt kiemelném BÁRMIT!!!!!!!!!! megtenne azért hogy sikerüljön végre! De hát mit tudtok ti erről kemény hat hónap után! Bocsi nem akarok senkit megbántani, de engem pedig ez háborít fel. Ne ítéljetek el senkit amíg nem voltatok az ő helyzetében!!!!!!
2010. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!