Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FSH és LH értéknek 1:1 arányba...

FSH és LH értéknek 1:1 arányban kell lennie. Azt olvastam, hogy ha az LH érték a nagyobb, akkor PCO-t jelent. De arról senki nem beszél, hogy mi van akkor, ha az FSH nagyobb az LH-tól? FSH: 9,5 mU/ml LH: 4,5 mU/ml

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem azt mondta a doki, hogy FSH/LH 2/1 arány. Szerintem a tied az kb jó eredmény.

2010. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondták hogy az 1:1 arány a jó.
2010. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor most hogy is jó??
2010. szept. 21. 19:30
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!


A normál arány 1/0,9 ideális esetben.


Nem biztos, hogy most neked az arány a fontos. Ezt találtam:

Minél alacsonyabb az 1-3. napon mért FSH-szint és ösztradiol-szint, annál bizakodóbbak lehetünk. Az emelkedett FSH szint ugyanis azt jelzi, hogy apetefészek tartalékai csökkennek. Ha pediga petefészek tartalékai csökkennek, akkor magasabb FSH szint kell ugyanolyan hatás eléréséhez.


A nők, különösen a 30-as éveik vége felé járó nők egy jelentős részének emelkedett vagy magas FSH-szintjük van.

:-((

2010. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!