Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1 éve nem sikerül a baba,...

Ha 1 éve nem sikerül a baba, hova kell mennünk kivizsgálásra? Mi az első lépés a ffi és a nő számára?

Figyelt kérdés
Érdemes magánorvoshoz menni? Ez mennyibe kerül? Kit ajnánlotok?
2008. aug. 25. 15:16
 1/5 anonim válasza:
Mindenképpen a magánorvost ajánlanám,mi több évig jártunk,igaz nem olcsó és sajnos nekünk még eredménye sincs.vérvétel,ultrahang,petesejtérés vizsgálat,sperma vizsgálat stb.
2008. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Kb. mennyibe kerül egy teljeskörű kivizsgálás egy pár részére a magánorvosnál? Gondolom, sokkal kevesebb idő alatt megvan, mint a nem magán rendelőben..
2008. aug. 25. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp:mivel már 1 éve próbálkoztok, felkereshettek meddőségi centrumot is.Mi jártunk magánorvoshoz (név, ha érdekel priviben), 8 hónapot és 120 ezer! Ft-ot vett el az életünkből.

A Budai Meddőségi Központban aztán rendesen kivizsgáltak, és 7 hónap után inszeminációval, de babát vártam.Most vagyunk 19 hetesek.

Egyébként az első egy spermavizsgálat, illetve neked nőgyógyászati vizsgálat, mindkettőtöknek pedig teljes vérkép.

Remélem, segítettem.

2008. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hová valósi vagy. Én egy szegedi orvoshoz kezdem el járni tavaly jan-ban(mert az előző egy balfasz volt), persze magánrendelésre. Ez a doki dolgozik a szegedi nőklinikán és tanít is az orvosin. Elmondtam neki, hogy milyen problémával küzdök, és csinált először egy hüvelyi uh, ezen kiderült, méhem nem fejlődött ki rendesen, aztán már írta is a beutalókat a klinikára vérvételes hormonvizsgálatra, férjemnek az andrológiára (spermavizsgálat). Valamint egy HSG-t is csinált a méhem formája miatt, ezt nevezik átjárhatósági vizsgálatnak, de az elzáródást is lehet vele látni. Ezekre mind ő adott beutalót, és a Hsg-t ő maga csinálta meg a klinikán. Ezek a vizsgálatok ingyenesek, mivel TB finanszírozza, persze a magánrendelésen fizetni kellett a "vizitdíjat", ő 12 e kért uh-gal együtt.

Van még folytatás is, de ez az első kör. Kérdezz, ha tudok válaszolok.

2008. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2008. aug. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!