Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 ciklus napon vagyok es meg...

40 ciklus napon vagyok es meg nem jott meg hormon problema miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap ugyeletre kellet menem mert fajt a hasam. Mar kesik egy ideje honap elejen kellet volna megjonie.ultrahangon nem lattak semi elterot mindket petefeszkemben van 1-1 petesejt, de kicsik,a mehnyalkahartya 3,5 mm.

De akkor mi lehet a baj?


2015. márc. 15. 07:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Meg anyi tunetem van hogy neha feszulnek a melleim es miota meg kellet volna jonie azota kremes folyasom van.

Anyira agodom lehet klimaxos vagyok? Vagy komolyab? 36 eves vagyok van mar gyermekem de ha jone a baba orulnenk neki biztos nem vettetnem el szo sem lehetne rola!

2015. márc. 15. 07:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak szimplán kimaradt egy ciklusod.Velem is megesett már,hogy egy teljes ciklus kimaradt.A következő ciklus esedékes meniekor jött meg legközelebb így Nekem akkor 64 napos volt és tuti nem a klimaxtol volt mert még csak 25 vagyok :).Szerintem Te se vagy klimíxos csak kimarad egy ciklusod.

írd meg majd légyszi ha megjön.Szurkolok!

2015. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jajj..aranyos vagy nagyon!


Jo lenne ha tortene mar valami ha megjone legalabb eltudnak meni hormonsor vervetelre,de ha nem jon meg?? Nem hinem hogy terhes vagyok mert vekony a mehnyalkahartyam enyivel szerintem nincs terheseg.de sosem lehet tudni?!

2015. márc. 15. 09:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs :(.Viszont azért mertem ezt írni Neked mert Én is voltam dokinál olyan 45 nap körül és akkor értek a petéim.Egyébként ez egy augusztus ciklus volt,szerptemberben megjött,októberben meg már nem :)

Jut eszembe Norcolutot nem kaptál vérzés meghozatalra?Mert Nekem várnom kellett volna még 2 hete és elvégeznem egy tesztet majd bekellett volna szednem 5 napig napi 2 szem norcolutot és az hozta volna meg a mensimet.De viszont abban a ciklusban nem is mehettem volna vérvételre a norcolut miatt...

2-es

2015. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semilyen gyogyszert.
2015. márc. 15. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem.Akkor nincs más csak vársz.Ilyen kicsi méhnyálkahártyánál nem hinném,hogy mostanság fog megjönni.Kitartást!
2015. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szió!

Mi lett Veled végül?Megjött vagy baba?

2015. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos tegnap megjott

;-(

2015. márc. 21. 06:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Úgy néz ki most Én is így járok majd.Ck 21. napon vagyok görbe szerinte 2x már próbálkozott a szervezetem az ovuval csak nem akar még a hőm feljebb menni :(
2015. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!