Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ezek ellenére?...

Lehetek terhes ezek ellenére? (többi lent)

Figyelt kérdés

12 napja késik a menstruációm. Kismedence ultrahangon,majd nőgyógyászati ultrahangon kiderült, hogy a bal petefészkemben van egy kb 3 vagy 4 cm es ciszta. Nődoki azt mondta, majd menzesznél vszínű kipukkad.

Mikor megvizsgált már 2 napja késett a menstruációm.


Azóta eléggé félek,hogy terhes vagyok, mert nekem nem szokott késni,főleg nem ennyit.

Teszteltem már menstruáció előtt 3 nappal, menstruáció után 5 nappal és menstruáció kimaradás után 11 nappal. mind negatív lett. A tesztek 25 -ös érzékenységűek voltak. 28 naposak a ciklusaim. Párommal védekezünk gumival és megszakítással...szóval,ha terhes lennék mégis, az eléggé meglepne...

A nőgyógyász azt mondta, hogy 7mm es a méhnyálkahártyám,mikor nála voltam,ha ez jelent bármit is.

a héten visszamegyek hozzá,csak már tiszta gyomor ideg vagyok,hisz nem igazán most szeretnénk babát,csak majd olyan 5 év múlva.. :(


szerintetek a mensi kimaradása utáni 11 napon ,ha negatív a teszt akkor az tuti negatív?


és,ha elmegyek most a héten a dokihoz,már látná a terhességet UH-n? Utoljára január 29 én menstruáltam 3-áig.



2015. márc. 15. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

VAn rá esély, sok olyan eset volt már, ahol egyszerűen valamiért nem mutatta a tyeszta terhességet.

De nagyon kicsi az esély, hogy védekezés vagy megszakítás mellett terhes vagy és pont abba a kicsi százalékba is beleesel, akinek nem mutatja a teszt. Túl sok lenne a kicsi valószínűségü véletlen.

Szerintem inkábba ciszta kavarta a meg a dolgokat.

2015. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ezek után terhes lennél, akkor te lennél Mária!
2015. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Védekeztetek.

2. Csináltál 3 tesztet, minden negatív.

3. Az orvos nem látott terhességet.

4. A nyálkahártyád csak 7 mm (beágyazódáshoz kb. 8 kell).


Egészen biztos, hogy nem vagy terhes. És szerintem egy kicsit beteges is ez a félelem.

2015. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a félelem azért lehet 'beteges' ,mert kb fél éve országot váltottam, és az anyagi helyzetünk sem a legjobb jelenleg, még mindig a nyelvet tanulom és a beilleszkedés se a legegyszerűbb. valamint 22 éves vagyok, szóval szeretnék a babával várni, és tudva, hogy abortuszba nem mennék bele soha, így félek,hogy esetleg ,ha tényleg van baba, akkor nem a legjobb körülményekbe születne meg, amit a legkevésbé sem szeretnék.
2015. márc. 15. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon valószínű,hogy vagy terhes.
2015. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: akkor most szerinted terhes vagyok vagy nem? :)
2015. márc. 15. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM
2015. márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!