Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam orvosnál a leletemen...

Voltam orvosnál a leletemen az volt, hogy 84x34mm-es uterus és endometrium 20mm. Azt mondta csináljak tesztet, de az negatív lett. Ennek ellenére lehetek terhes? Szeptember elején volt meg utoljára, de nem annyira amennyire szokott.

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16mm volt a máhnyálka, amikor beágyazódott a petesejt. Elég vastag a babához, de szerintem vagy még korai a teszt, vagy nem dobódott le az előzőnél, azért nem volt elég vérzés sem, de ez nem zárja ki a terhességet, csak az még nagyon fiatal, ha van. 2 héten belül kiderül.
2014. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak már megesz a kíváncsiság. Meg megijesztett azzal is a doki,hogy mindenképp rákszűrést akár csinálni...
2014. szept. 18. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek sietted el ennyire??? Ha szept elenén megvolt még csak a közepe van!!!!


Rákszűrést meg amúgy is csinálnak.

2014. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért mert az orvos utasított,hogy csináljak tesztet.Magamtól tuti még nem csináltam volna....
2014. szept. 18. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!