Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszáj helyzete? Többi...

Méhszáj helyzete? Többi lennt. Fontos

Figyelt kérdés
Nos szeretkeztünk minap a párommal és megjegyezte hogy olyan fura vagyok belül. Éreztem is hogy kicsit mintha fájna mikor mélyebben hatolt be megnéztem magam zuhanyzás után és a méhszájam teljesen oldalra van fordulva. Vagyis inkább mintha hátulról nőne előre felé. Sosem tapasztaltam ilyet. Egyébként hátrahajló méhem van de ilyen sohasem volt. 4 nap a nemvártig. Lehetséges hogy baba van a dologban? Vagy valami bajom van? Menjek dokihoz?

2015. márc. 16. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A méhszáj koraterhességben középen vagy fent van,és puha duzzadt.
2015. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha megvolt az ovu,meg ha van baba ilyenkor szokott ilyen lenni. nekem nem terhesen,meg terhesen is volt,annyi a lényege,hogy a méhszáj lejjebb ereszkedik,hogy ne fogganjon baba,vagy mert már elhalt a petesejt úgyis,vagy mert már van. semmi bajod nincs,a méhszáj helyzete változik.amikor meg ugye van esély a babára,akkor meg egész fennt szokott lenni
2015. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olyan középtájékon van jelenleg de teljesen mintha oldalra helyezkedett volna. mintha hátulról nőne előrefelé nem pedig fentről le ahogyan eddig volt. Érdekes
2015. márc. 16. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
hát mikor terhes voltam kb 1 nagy méhszáj az egész :D én nemtom mindenhol éreztem. szóval baromi változékony. de ha zavar,nézesd meg, 2másodperc alatt megnézi az orvos normális-e. igaz a vesédig felnyúlnak de legalább megnyugodsz :-)
2015. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó ez tetszett :D :D :D
2015. márc. 17. 07:06
 6/8 A kérdező kommentje:
ja néztem ma reggel elvileg 3 nap van a nem vártig. Most fenn van a méhszájam kemény és zárt. Érdekes milyen gyorsan tud változni. :D Vándorol a kis huncut :D :D
2015. márc. 17. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2015. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tesztelek a nemvártig :) ezt a pár napot kibírom nem szeretnék csalódni
2015. márc. 17. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!