Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mi lehetett?...

Szerintetek ez mi lehetett? Kémiai terhesség, vagy hibás tesztek/száradási csíkok? (Képek lent)

Figyelt kérdés

Már régebben írtam ki annó a kérdést, hogy lehet-e baba, avgy sem, és végül megjött az egyébként nem túl erős menzeszem (máskor sem az amúgy).


Akkoriban teszteltem kétszer pár nap különbséggel, az elsőnél pár perc után semmi nem látszott, viszont nem néztem meg 10 percen belül, csak olyan kb. fél óra után, akkor nézett ki így:

[link]


Ez elvileg még oké, hogy semmi, mert időn túli száradási csík is lehetett. Aztán rá pár napra ilyet teszteltem:

[link]


Ez sem azonnal jött ki, de 10 perc környékén, nem pedig fél óra múlva, vagy 1 nap múlva...


Ezt már akkor csináltam, amikor már el kezdtem barnázni, illetve utána 2 napra meg is jött gyengén, ahogy szokott. Mikor az utóbbi tesztet csináltam, akkor utána még aznap csináltam egy másik, elvileg érzékenyebb tesztet, ami semmit nem mutatott.


Szerintetek ez kémiai terhesség lehetett, vagy a tesztek voltak hibásak?



2015. márc. 16. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a második elég egyértelmű pozi.Miért nem mész orvoshoz, egy vérvétel megmondja,Az tuti.
2015. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek a ciklusod hányadik napján készültek?
2015. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt a kérdésből, hogy nem volt baba, ez még tavaly volt, most azért agyalok rajta, mert most akarunk rendesen nekiállni akciózni (tavaly még nem voltunk annyira rajta a dolgon, de nem lett volna baj, ha összejön), és olvastam, hogy sokaknak volt hasonló, és kellett a következő poziteszttel együtt progeszteront is elkezdeni szedniük. Voltam hormonvizsgálaton pecsételő vérzés miatt, de ott csak annyi derült ki, hogy a 20. ciklusnapon még nem volt peteérésem, vagy pedig túl alacsony a progeszteron szintem. Nem akarok megvárni még egy ilyet, ha ez kémiai terhesség volt. Tavaly még úgy gondoltam, hogy nem az, mert az érzékenyebb teszt még aznap negatívat mutatott, de azóta láttam itt sok tesztet, amik elvileg 10-esek, nem mutattak semmit, amikor a 25-ös teszteken már egyértelműen látszott.
2015. márc. 16. 14:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első a 14. dpo-n, a 2. a "17.-en" (azért teszem idézőjelbe, mert akkor már barnáztam), már nem emlékszem, hogy akkor hány napos ciklusom volt, 28-39 nap közöttiek voltak.
2015. márc. 16. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor most tesztelj jó korán. Én a 10. dpo-n már nagyon halvány pozitívat teszteltem. Még aznap mentem az orvosomhoz, aki Utrogestant írt fel (előre meg volt beszélve, hogy mennem kell). Mindvégig problémamentes terhességem volt. Már 8,5 hónapos nagyfiú. :)
2015. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Elfelejtettem írni, hogy Sok sikert a babához! :)
2015. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!