Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy érzem a...

Mitől van az, hogy érzem a terhesség jeleit, mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Érzékenyek a melleim, állandóan hányingerem van, szédülök néha, fáj a derekam. Másfél hete volt meg, de csak 2,5 napig, nem 5, ahogy szokott, és kevesebb is volt. De onnan tudom, hogy nem vagyok terhes, hogy a hőm a lement 36.5-re és azóta is ott stagnál. Miért? Mi lehet akkor ez? A ciklus 3. napján teszteltem és negatív lett.
2010. febr. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb betegség, vírus, kimerültség, vitaminhiány, megeröltetés, stressz.

Ha a válaszom nem nyugtat meg, orvos!!!

2010. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerű!Nem vagy terhes!Lehet,hogy beteg leszel!Bocsi ha durva voltam csak hát nem értem ha - a teszt akkor mit kell ennyit agyalni rajta!Én mikor csináltam és - lett nem foglalkoztam tovább vele!Én is nagyon szerettem volna babát!
2010. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanúgy vagyok mint Te.Múlthét vasárnap kezdődött a menstruációm,és eltartott szerdáig.Ezzel nem is volt semmi gond.

DE,szerda óta fáj a hasam,a derekam,állandóan hányingerem van,és szédülök.A melleim is elkezdtek fájni.A hőm nekem is lement.

Csináltam tesztet negatív.Ma voltam nődokinál,negatív.Se gyulladás,se terhesség.De azt nem tudta megmondani,hogy mitől vagyok rosszul.

Most akkor milehet ez?

Annyira utálom a folyamatos hányingert,és szédülést!!!!

2010. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichoszomatikus tünetek. Annyira szeretnétek a terhességet, hogy szinte érzitek is az áhított tüneteket.
2010. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!