Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok nő miért hiszi azt, hogy...

Sok nő miért hiszi azt, hogy egy gyerek majd változtat a kapcsolatukon?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyennel találkoztam már, némelyiket szívesen felpofoztam volna.

Komolyan nem értem. Sok olyan nőt ismerek, aki egyedül neveli a gyerekét, folyton panaszkodik, hogy a pasija ilyen-olyan szemét volt, otthagyta, stb. Aztán rendre kiderül, hogy a nő átvágta a pasit, "donornak" használta, hogy legyen azért egy gyereke, hogy "ezzel majd úgyis mellettem marad és nem hagy el". (tudom, hogy gyerekcsináláshoz a férfi is kell, de nem egy olyan esetet tudok, hogy a nő direkt átvágta a pasit, kiszúrta a gumit, stb stb)


Ez a durvább eset, de amikor véletlen becsúszik, nem akarnak gyereket, de a nő megtartja, amikor még magát sem képes eltartani, csak azért, hogy majd a fiúja így mellette marad.....ezeket nem tudom megérteni. Hogyan lehet így gondolkodni?


Hisz ezzel pont az ellenkezőjét érik el, elijesztik vele a párjukat, ők meg rendre meg vannak róla győződve, hogy a pasi a hibás, mert blablabla.

Tudom, hogy a férfiak sem szentek, de nem értem ezeket a nőket.


Miért gondolják azt, hogy "szülök neki egy vagy két gyereket akkor biztos mellettem marad" ?


Ismertek ilyeneket? Mit gondoltok róluk?



23/L



2014. jan. 18. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbben tudják, hogy nem marad velük, de legalább nem kell dolgozniuk pár évig és eltartják őket, ez a motiváció.
2014. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Pasifogás gyerekkel azt hiszem,már az őskortól bevált szokás.Őszíntén sajnálom a buta tyúkokat,de még inkábbaz ártatlan gyerekeket.
2014. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
azt kétlem hogy ez lenne a motiváció.. mert nézzük: ha nem dolgozott még a csaj, akkor gyes-t fog kapni... 25 000 + családi pótlék 13 000.. na és van egy pasi.. aki vagy tanul még, vagy legyen már dolgozó ember... mennyi gyerektartást fog fizetni? 30-40 000-et? de akkor már sokat mondtam!!! a legjobb esetben is van 80 000-e az anyukának.. na ebből élj meg normálisan.. tarts fenn egy lakást, és lásd el a gyermekedet... pláne egy bébit... akinek 1-2 hónapig jó egy ruha, + pelenka.. stb... szóval ha valaki ezért szül... hát megérdemli... inkább csak az h maguk mellett tudják tartani a pasit... erre nem tudok mást írni, mint hogy rettenetesen buták... és még szépen fejeztem ki magam :)
2014. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Annyira örülök, hogy ezeket leirtátok, mert ebből is látszik, hogy rám abszolút nem áll, egyik pontotok sem:) Tényleg köszönöm, megszépítettétek az estém végét:D
2014. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha terhes leszel, majd megtudod...


A nők agyában ha gyerek kerül a képbe akkor elpattan valami.


Leginkább ahhoz tudom hasonlítani mintha te találnál egy kis árva kölyökkutyát a hideg aluljáróban éjszaka.


Nem tudnád otthagyni.



Na a nők is ilyenek ha terhesek lesznek, nem tudják elengedni, mert nem könnyű...

2014. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

22:36


Nem csak így lehet számolgatni ám!


Lakik a szomszédban egy nőnemű, aki 3 apától kapja a gyerektartásokat,

és nagyon odafigyelt rá, hogy kizárólag tehetős pasastól essen "véletlenül" teherbe!

A havi bevétele az elmondása szerint 5-600ezer között van, + az ajándékok, + az üdülések, stb...

(Persze csak kizárólag a gyerekek érdekében megy nyaralni is!)


Amikor meg pasizni támad kedve, csak hív egy bébicsőszt!!

2014. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
kedves 5-ös... ahhoz képest amit te írsz elég sok abortusz van...
2014. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
6 Légyszi hozz már össze ezzel az egyeddel:DD
2014. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert ideig óráig működik is, legalább egy kicsit is tisztességes férfi sem lép ám ilyenkor könnyen.

Az más kérdés, hogy hamar rájönnek a felek, hogy ez így szörnyű élet, de azért ha jobban megnézed, a normálisabb férfiak egy része évekig húzza ám a szakítást, pontosan a gyerek miatt.

Persze ez nagy szemétség ám a nőktől, akik így fogják meg a férfit, és kockázatos is, mert azért sokan azonnal lelépnek, de mivel sok esetben bejön és működik ez az ócska trükk, ezért míg világ a világ, fognak a nők ezzel élni, visszaélni.

Nagyon sajnálom azokat a gyerekeket, akik így és ezért jönnek a világra.

33N

2014. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
9 Örök szabály: pasit gyerekkel sosem lehet megfogni. Ezért bele sem szabad kezdeni ilyen buliba, mindig ezt hangoztatom, mindig le lettem pontozva:)
2014. jan. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!