Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet jo az a spermaeredm...

Hogy lehet jo az a spermaeredmény hogy alak:70%kóros? Mozgás 50%aktiv?

Figyelt kérdés

Azt mondták rá hogy jok ezek az eredmények,de nem értem csak fele a jo?És mi az hogy 70%kóros?Az nem sok?

Sejtszám:150mill/ml

ph:8

18-20 fvs.látoterenként

Ez lett az eredmény.Segitsetek.Köszi


2010. febr. 16. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Spermavizsgálat: mi a normális? Az ejakulátum mennyisége

pH

Spermakoncentráció

Spermiumok összes mennyisége

Mozgékonyság

Morfológia

Életképesség

Fehérvértestek száma

2 ml vagy ennél több

7,2 - 8,0

20 millió/ml vagy ennél több

40 millió/ejakulátum vagy ennél több

50% vagy több mozgékony

30% vagy több normális morfológiájú

75% élő spermium

kevesebb mint 1 millió/ml

Forrás:

[link]


Igen, ezek alapján jó ez az eredmény, a 70% kóros még éppen a határon van.(Ha a morfológia - alakjuk - lett a 70%-ban kóros)

2010. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm sokat segitettél.Csak azt nem értem hogyha az alakjuk 70%-ékuk kóros akkor az azt jelenti hogy 30% csak a jo?Az nem kevés?Nincs erre valamilyen gyogyszer?Köszi
2010. febr. 16. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Emlékszem erre az eredményre. Már akkor is kétségbe voltál esve, amikor megkaptad, hiába biztattunk, hogy ez jó.


Ugyanazt tudom leírni most is, mint akkor. Egy átlagos férfi spermaeredménye 30 millió. 30, nem 150. A te férjednek 150 milliója van. Ha ebből 70% kóros, akkor 30% az ép, ez 45 millió. Ha ennek 50%-a nem mozog, akkor 50%-a mozog, ez 22,5 millió. Ami bőven a normális tartomány, azaz az eredmény jó.

2010. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi és aranyos vagy hogy nem szurtál le:)

Többet nem látjátok ezt a kérdést nyugi:)

Köszi

2010. febr. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!