Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnál a barnázás...

Beágyazódásnál a barnázás meddig tart? és mikor lehet tesztelni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály, legtöbb esetben nincs is. Legkorábban nemvárt napján tesztelj reggeli elsőből, de legbiztosabb akkor, ha már késik.
2015. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. Az ovu utáni 9. napon délután már halványan látszott a kisfiam. (Biztos az ovu nap, mert uh-s peteérés követés volt abban a hónapban)
2015. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van, aki beágyazódásnál kicsit még vérzik is, valaki észre sem veszi. én mindkétszer éreztem, elsőnél volt egy pici folt, a másodiknál semmi...

tesztre azt mondják, legkorábban a szerelmeskedés után két héttel, mármint amikor összejöhetett a baba...

ha sok teszted van, akkor próbáld minden nap innentől kezdve, remélhetőleg már első-második alkalommal meglátod a 2. csíkot is.

drukkolok!

2015. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazabol a befejeződik a beagyazodas, azután 3-4 nappal van eleg hcg a szervezetben. De nem érdemes. Jobb megvárni a menzi napját legalább. Ha korán tesztelsz az fog idegesíteni hogy az tenyleg két csík vagy szellemcsik illetve megjön-e vagy nem (ugyanis egy menzesz előtti pozitív tesztből még bármi lehet) aztán ha végül megjön akkor az idegeskedés hogy most mi van... Nem jó. Jobb várni addig amig már késik.
2015. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!