Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 egymas utani szeretkezes...

Ha 2 egymas utani szeretkezes ovszer es tabletak nelkul teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Szoval gumi nelkul elsonek a hasara asztan fellora mulva o leszopot vagy 10 percet es ujbol szeretkesztunk lehet esej ara hogy maradt volna sperma a csovon es mikor beraktam akkor emiat terhes maradhat? mielot megtortet a masodik azelot o leszopot kb 10 percig az alat csak ki szivhatot minden maradekot is nem? eltelt mar 2 het miota ez tortent es ezen gondolkozok hogy most lehet teherbe eshet emiat? A masodik szeretkezes vegen ugyanugy a hasara elvesztem.
2015. márc. 18. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
és ez itt szerinted kit érdekel?
2015. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Gratula.
2015. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem igazán érdekel, hogy hogy párzotok
2015. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha gumit húznál, amíg meg nem tanulsz írni? Vagy mondjuk örökre. Sokat segítenél az emberiségnek.
2015. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
JÉZUS,MÁRIA,SZENT JÓZSEF!!!!!! Hát esküszöm bearanyoztad a napomat... :D :D Ilyen jót már rég nevettem. :D :D
2015. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányaim is rám néztek, mitől kapott el a röhögés:)))
2015. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTED??? -.-
2015. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ez egy szórakoztató kérdés.. Először is alig kivehető mit is akarsz kérdezni Másodszor pedig a válaszok valahogy az én gondolataimat is tükrözték..


Amúgy egyszerűbb ide kérdéseket írni és arra a válaszokat olvasni mint megtanulni a fogamzásgátlás eszközeit és módját? És amúgy miért nem kérdezed meg tőle hogy megjött-e neki?

2015. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Drága arany tököm!Lassan írom, hogy megértsd. A lőtéri kutyát sem érdeklik a szexuális szokásaid. Szívhatják a csövedet úgy is, hogy a fenekedbe ragadjon a lepedő,de két fontos dolog akkor is van. 1. A női nyál nem sterilizál. 2. A megszakításos közösülésnél (tehát kiveszed mielőtt lőnél)is teherbe eshet a szerencsétlen, mivel a sima váladékban is van ondósejt. Végül pár jó tanács: tegyél meg két szívességet Magyarország népének. 1. Ne szaporodj! Számtalan módszer van, pl: óvszer (neked dupla), tabletta (ne te vedd be),köttesd el magad(ez a tuti). 2.Könyörgöm, ne menj el szavazni soha!
2015. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9 ez dupla zöldet ér xD! a legjobb válasz eddig a kérdésre... hát ez kész

még csak nem is humor kategória

2015. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!