Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki ajanlani olyan pozt,...

Valaki ajanlani olyan pozt, amikor talan osszejohet a baba?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármelyikben összejöhet, ha minden egyéb körülmény megfelelő.
2015. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem póz függő.

Lehet h akkor sem jön össze, ha gyertyában vagy 20 percig, de akkor is lehet, ha te vagy felül és utána rohansz zuhanyozni, meg ilyenek.

2015. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a 2. babánk állva sikerült :)
2015. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Mar olvastam olyat, h. ha a no fekszik es a ferj felul van, akkor nagyobb az esely ha a derek alatt kisparna van, vagyis a test lejebb van kb 20 centivel. Mi sokat vagyunk igy igaz kisparna nelkul, es az aktus vegen sem veszi ki parom a nemiszervet kb 10 percig, es nem mozgunk. De eddig sajna nem jott ossze. Pl ha ugyanez a poz h. a no van alul, akkor a no emelje fel a testet a szeretkezes kozben? Ez segit sokat, v. milyen mozgast vegezzen?
2015. jan. 10. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy orvossal tobbre mennetek, mint a pozokkal bohockodassal.
2015. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináljuk általában,ahogy te írod,de fél éve nem jön össze a baba.Ill. még kutyapózban is szoktuk,és egy darabig nem veszi ki.Anno az elsőknél gyertyát csináltam.Na,ebben lehet valami,mert most mindig rengeteg cucc kifolyik,még ha fekszem is utána.Amúgy tényleg nem pózfüggő.
2015. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Másfél évig nem sikerült babásodnom...ebből 1 évet gyertyáztam meg kutyáztunk meg számoltunk. Most az utolsó hónapba azt mondta a nődoki hogy ne húzzuk tovább lemegy a mensi és átfúvással egybekötött kukucskálást. Teljesen lemondtam róla,hogy sikerül úgyhogy megengedtem magunknak mindent amit nem szabad(na) ha babát szeretnél. Nekiálltam újra a brutál edzésnek, szaunáztunk, alkoholt ittunk, szivaroztunkn normál pózba talán egyszer sem szeretkeztünk, volt hogy 1 nap 3x de volt hogy 4 napig nem.

Január 6.án kellett volna jönnie. Nem jött teszteltem. Azt hittem hanyatt vágom magam mert pozi lett!!! Hogy hogyan azt a fene sem tudja!?

Szóval ezt ember ki nem számolja sehogy! Élvezzétek egymást és az életet!!

Sok sok sikert!!

5+1 km

2015. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van! Mi lombikoztunk,rengeteg vizsgálat meg miegy más! Nem jött a baba. Abban a hónapban egyszer tudtunk együtt lenni. Én voltam felül és rohantam zuhanyozni. 3,5 év után így lettem terhes. Szinte tökmindegy a póz szerintem.
2015. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na hát mi mindenhogy csináltuk annyiszor és úgy, ahogy ajánlották. Mivel máshol volt a probléma, így akár fejen állva is csinálhattuk volna, akkor se történt volna semmi az égadta világon. Jól mondják, dokit kell felkeresni, minden más időhúzás. 2,5 év után lombikkal sikerült a babánk. Ha tovább bohóckodunk, ahogy itt valaki találóan mondta, lehet, nem 2,5 év lett volna a gyötrelmes, idegőrlő várakozás, hanem 4-5-7, ki tudja...


A kórházban mesélte egy csaj büszkén, h ogy az ő babájuk természetes úton fogant. 7 év után, majd' 40 évesen. Hát, akinek van ideje, türelme, próbálkozhat csodaszerekkel, tuti pózokkal.

2015. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az kell, hogy ne agyalj szex közben azon, hogy ezt most a babáért teszitek. Persze, fizikálisan az a sikeresebb póz, ahol a "cucc" jobban bent marad, de ami igazán segít, az az igazi orgazmus, az meg akkor van, ha csak a szexre koncentrálsz. :-)) Tapasztalat... Majdnem 6 év próbálkozás, 5 lombik után természetes úton lett babám 42 évesen.

De ha már régóta nem sikerül, mindenképp kezdjétek el kivizsgáltatni, talán csak egy könnyen elhárítható dologról van szó.

2015. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!