Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? A teszt már mutátná...

Terhesség? A teszt már mutátná nem?

Figyelt kérdés
Febr.közepén rózsaszínes vàladék ..mensi sehol tesztek negatívak..eltelt kb.4hèt akkor màr pozitív lenne nem? X epil tesztek voltak...időn túl volt ott mègegy csík baromi halvànyan de az lehet szàradàsi csík is nem?
2015. márc. 19. 12:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Az egyiken volt aztàn vettem màsik fajtàt az negatìv volt amit 3napja csinàltam megint volt ott halvàny csík..
2015. márc. 19. 12:19
 2/5 Klua ***** válasza:
Szia, sose lehet tudni, nekem csak 7 hetesen mutatta ki 10-es érzékenységű a babát, már 8 hetes volt mire a dokihoz mentem. Várj még, és ha semmi akkor menj dokihoz, ő látja majd ha baba van a dologban.
2015. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vàrok jobbat nem tudok.csak érdekes mert a fiamat 5hetesen kimutatta a teszt elèg erős pozitìv volt ugyanez a fajta teszt..a mai napig làtszik a 2csík :)
2015. márc. 19. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Na de a halvány pozitiv is babát jelent. Itt egyszer olyat láttam hogy több százas hcg a vérvétel után miközben a teszt csak halvány volt. Pedig 25-osek és nem több százas értéket kellene halványan mutatni de van ilyen, a ver hcg szintje nem ugyanaz mint a vizeleté. Nem is pontos a vizelet alapú. Menj el dokihoz, ha minden igaz már 8 hetes lennel ha minden rendben.
2015. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarlak megijeszteni, de nekem így volt a méhen kívülinél. Én dokihoz mennék, mint találgatnék, nem várnék tovább.
2015. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!