Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délután/este is kimutatja a...

Délután/este is kimutatja a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2negatív tesztet csináltam. Vèdekeztünk a párommal,de október óta nem jött meg.
2014. dec. 4. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 1 hét késés után teszteltem este 7kor,egyből erős pozi lett.Neked október óta nem jött meg,vagyis több,mint egy hónapja,2 teszted is negatív.Biztos hogy nem vagy terhes.

Menj orvoshoz inkább!

2014. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, pár napos elmaradás után délután is meg este is mutatná a teszt. Ha október óta nem jött meg, akkor mindenképpen menj dokihoz, ott majd megmondják, mi van. Terhesség sem teljesen kizárt,de nem is túl valószínű, itt a GYK - n is voltak olyanok, akiknek nem mutatta a teszt (van, akinek a veséje nem választja ki a vizeletbe a Hcg hormont, és náluk vizelet teszttel nem lehet kimutatni, csak vérteszttel illetve később ultrahanggal, de ez ritka).
2014. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha október óta nem jött meg tökéletesen mindegy mikor csinálod akár még hajnalba is... de egyébként kimutatta nekem is este kicsit több mint 2 hetesen.
2014. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!