Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szoptatás és rendes...

Akik szoptatás és rendes mensi alatt lettek terhesek, hogyan vették észre? Milyen tünetek voltak?

Figyelt kérdés
Pl, mell változás, folyás, vagy bármi más jelenség.. :)

2015. márc. 19. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elmaradt mensi volt a jele. Teszteltem és ahogy pisi érte a mezőt, erőteljesen kijött a 2 csík. Rögtön.


Szerintem eleve a szoptatás miatt nem volt most mellnagyobbodás és hasonlók. Az elsőnél az is volt. Most nem.

2015. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelenül jött meg szoptatás alatt, az első tesztem emiatt negatív is volt. Pár nappal később lett pozi, akkorra annyi tünetem lett, hogy fájt amikor szopizott a lányom.
2015. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem saját történet. Pont mentem a pozitív teszt után a dokihoz vizsgálatra. Ott ült egy csaj a párjával meg a 8 hónapos babájukkal. Beszélgettünk,mondta,hogy hát azért jött,mert olyan fura érzése van,mintha mozogna a hasa. Mondom hát basszus....nem tűnt fel,hogy késik vagy valami? Mire ő: hát nem,mert nem lehet szoptatás alatt teherbe esni,meg amúgy is lehet,hogy csak nem állt még helyre a ciklusa a szülés óta. Na hát én úgy kinevettem,hogy mindenki nézett mi bajom van. Mondtam neki,hogy szoptatás alatt igenis teherbe lehet esni,úgy,hogy szerintem már legalább 5-6 hónapos terhes,ha mozog a hasa...nem hitt nekem,kijött fal fehéren,mutatja a papírt: egy élő magzat,stb. stb. És bizony már a 20. hétben volt akkor... mondom okos vagy...
2015. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az durva :D :O

Azért bírom az ilyen tudatlan embereket :S jó nem azt mondom h én olyan full okos vagyok.. De legalább ha már él nemi életet akkor már tudjunk 1-2 dolgot h hogyan is van..

Nekem 1 éves a babám és szeretnénk neki kis tesót, hát remélem h hamar sikerül össze hozni, ha a tüneteket nem is veszem majd észre azért minden hónapban tuti tesztelni fogok. :)

2015. márc. 19. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát végül is 19 éves volt a csaj... én sem vagyok tökéletes és sok dolog van amit nem tudok,stb. de azért van amikor már a hajam tudnám tépni néhány ember tudatlanságától. :D Én vasárnap kezdem a 31. hetet,mondtam a páromnak,hogy legalább 5-6 évet várunk,de ha esetleg hamarabb jön,az sem baj. Csak ez az aggódás állandóan,hogy nehogy baj legyen kiborít. :D
2015. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!