Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve szoptatok, nincs menstru...

1 éve szoptatok, nincs menstruációm, lehetséges az ùjabb terhesség?

Figyelt kérdés
Kétszer nem védekeztünk, az egyik 7napja, a másik 3napja történt. Péntek este óta fáj a hasam, mintha meg akarna jönni. Ma csináltam tesztet ami negatív lett. Az elsö terhességem ugyanígy kezdödött, fájt a hasam, nem jött meg, az elsö teszt akkor is negativ volt, majd 4napra rá pozitív. Esetleg hamar csináltam a tesztet? Vagy nincs Baba a dologba?

2015. febr. 15. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 7 napja volt az aktus, azt még biztos nem mutatja ki teszt, de nem is nagyon éreznéd a tüneteket. Nincs kizárva, hogy terhes vagy, ismerősöm esett úgy teherbe, hogy szoptatás alatt egyáltalán nem menstruált. Csinálj tesztet 10 nap múlva, az már biztosat mutat majd.
2015. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Terhesség bármikor lehet,mert menstruáció ELŐTT kb héttel van peteérés tehát csak utólag tudod meg. tesztet leghamarabb aktus után 14nappal érdemes csinálni.
2015. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Az elsö terhességemnél is ugyan ilyen érzés volt, akkor is korai volt a teszt, de most várok 1 hetet biztosan, és utána csinálok mégegyet. Egyébként sokat olvastam a szoptatás alatti terhességröl, hát eléggé megoszlanak a vélemények.. De szerintem az azért elég komoly lenne ha szoptatás alatt, menzi nélkül szinte elsöre összejöjjön a Baba.
2015. febr. 15. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos de elég sokan járnak így, azt hiszik,hogy ha nem menstruál nem eshet teherbe, majd kiderül,hogy terhes, ráadásul sokan csak az első trimeszter után jönnek rá mikor nő a has és egyéb egyértelmű tünetek vannak jelen.
2015. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már 3.dik napja fáj a hasam, nem történik semmi..a hasam puffadt, a közérzetem szörnyü..legalább tudnám hogy miért van. Vagy mùlna el! Hihetetlen, egy évig semmi jele nem volt annak hogy meg akarna jönni, erre kétszer "nem vigyáz" az ember, és máris??
2015. febr. 16. 10:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Van aki egyszer nem vigyáz és megvan a baj...
2015. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj, ha baba lenne, nyilván tisztába vagyunk vele hogy mi történik ha nem védekezünk, csak már nagyon izgatott vagyok hogy mi lesz.
2015. febr. 16. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett
2015. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!