Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok valamit ezen a teszten?...

Láttok valamit ezen a teszten? Az egy csíkon kívül

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 20. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon messziről fotóztad.

Sajnos én egy csíkot látok.

2015. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon homályos, így nem látszik semmi.
2015. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossz kép, negatívnak tűnik.
2015. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia en ma reggel x-epil tesztemen mintha lenne halvanyan csik de nem tudtam eldonteni hogy pozi vagy csak szaradasi csik ugyh 1-2 ora mulva kivancsisagbol kinyitottam a 2. At is hogy azon is lesz e csik de azon nem lett semmi viszont meg meretre is mas volt:/ szoval ki tudja :) a tieden se latszik a kepen 2. Csik :( eloben lehet olyan mint az enyem sajna en se tudtam fotozni h lehessen latni.
2015. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem látom :( de valamiért feltetted.. Élőben van hogy jobban látszik. Pár nap múlva tesztelj még egyszer és megnézzük azt is :)
2015. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Élőben mintha lenne ott valami, de nem mondanám pozitívnak kicsit sem. Majd ismételünk. Amúgyis még csak a 9. DPO
2015. márc. 20. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!