Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok valami halvány...

Ti láttok valami halvány rózsaszint ezen a teszten vagy csak káprázik a szemem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2015. jan. 5. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Negatívnak látom mindet!
2015. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Látom, hogy mit látsz, de nem ott kéne legyen a tesztcsík, hanem a kontrollcsík mellett. Szerintem ez nem az.
2015. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnàlom, negatív!
2015. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én látom azt is ami jó helyen van. :) De naggggyon halványka! Tesztelj szerintem 2-3nap múlva újat.Én ma fogok délutániból,mert már nem birom! :)
2015. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kedves második válaszoló ez a kontroll csik mellett vam csak baromi halvány..de akkor nega!

Köszönöm mégegyszer

2015. jan. 5. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
A kontroll csíkon kívül semmit...
2015. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem szívesen írok le ilyet, de ez szerintem is negatív, Tudom milyen érzés, amikor nem tudod eldönteni, hogy van-e ott valami, de hidd el, ha baba lesz, akkor nem fogsz te sem kételkedni, csak azért fogod feltenni a képet, mert annyira boldog leszel...remélem mihamarabb. ez most egy csíkos :(
2015. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy kedves utolso:)

Koszonom

2015. jan. 5. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!