Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra halványan látszik a...

Extra halványan látszik a második vonal ha negatív a teszt? Vagy mindenképp hómező és semmi sem látszik ha negatív?

Figyelt kérdés
3 tesztem van amin éppen hogy csak látszik valami de fotón semmi nem látszik. Eloben a párom is a baratnőm is látja. Akkor az most pozitív vagy csak a teszt vonal helye üt át? pregnasens 25ös teszt légyszíves válaszoljatok

2015. márc. 21. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha idon belul lett az pozitivc.par nap mulva ismetelj.nekem kesett egy hete mar az amugy is 34napos ciklusom.elso teszt martogatos volt,de szerencsetlenkedtem vele,5p utan lett halvany masodik csik.mondom veszek masikat.kovetkezo nap reapisilost vettem,azonnal ketto eros csik lett
2015. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itt a teszt használati útmutatóján az állt, hogy 5 perc után de 10 percen belül kell értékelni
2015. márc. 21. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha negatív, nem látszik semmi.
2015. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyiszor írtam már le el kell felejteni az időn belül meg túl opciókat egy a lényeg rózsaszín ( halvány teszt esetén ) erősebb majdnem pirosas csík egyértelműen a hcg magasabb szintjét jelöli...a vonal pefig nem vékony hanem ugyanolyan vastag mint a kontroll és nem szürke....akkkor hcg-t mutat a teszt
2015. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!