Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk eleg ez a...

Babat szeretnenk eleg ez a vizsgalat?

Figyelt kérdés
Baba tervezes elott vagyok es szeretnek elotte
2015. márc. 22. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:

"Elég EZ a vizsgálat?"

Milyen vizsgálat?:)

2015. márc. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elnezest lemaradt.



Kertem verkep beutalot es nogyogyasztol hormon beutalot harom napon es 21 napon.

De csak a harmadik napi vervetelem van meg,a kerdesem az lenne hozatok hogy eleg a harom napi? Ebol is latni fogja hogy rendben van e minden?

2015. márc. 22. 07:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Már hogy látná belőle?


Azért van 3. napi és 21. napi, hogy a ciklus alatti hormonVÁLTOZÁST láthassa. Egy alapján nincs mihez viszonyítania!

2015. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kellenek a vizsgálatok?én tervezésnél csak egy sima rutin vizsgálatra mentem el.
2015. márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert kertem a vizsgalatot mert voltak es van is meg egy miomam is es szeretnenk egeseges babat es zokeno mentes terheseget.
2015. márc. 22. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj értem. Mihamarabbi gyógyulást és babásodást kívánok.
2015. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2015. márc. 22. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!