Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát tervezünk,...

Párommal babát tervezünk, holnap lesz 6 napja, hogy meg történt az aktus.3-4 napja folyamatosan fel vagyok puffadva és furának érzem a hasam, ez jelentheti azt, hogy sikerült? A menzeszemnek 1 hét 5 nap múlva kéne meg jönnie.

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a mehedbe se ért, ilyenkor nem érezhetsz még tüneteket.
2015. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak beképzeled vagy épp eddig is volt csak nem figyeltél rá ennyire ìgy nem vetted észre...
2015. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fizikai képtelenség. Még ha össze is jött, még csak két összeolvadt sejtecske, ami osztódás közben vándorol benned, a te szervezetedre semmilyen hatást nem gyakorolva.
2015. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig óvszerrel védekeztetek és ez volt az első alkalom, hogy nem, akkor persze, hogy tapasztalhatsz fura dolgokat. A női szervek savasak belülről, az ondó viszont lúgos, tehát megbolygatja a dolgokat (egyáltalán nem rossz értelemben, sőt, segít tisztulni). Ennek nincs köze a babához még.
2015. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tudom ,hogy hülyeség, de anya nekem azt mondta ,hogy ő egyből érzett valamit magán,amit addig nem. (mikor teherbe esett)
2015. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!