Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvégeztem a terhességi...

Elvégeztem a terhességi tesztet és pozitív lett. Az a baj, hogy nem tudom kitől van, ugyanis viszonyom volt egy fekete bőrű férfival, a férjem pedig fehér! Félek, hogy ezmiatt tönkre megy a házasságom Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem napi kamu. De ha igaz, akkor döntsd el, ki a fontosabb, a gyereked vagy a férjed? Ha a férjed, akkor igyekezz elvetélni.
2015. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

És a viszony miatt nem félted a házasságod?


Én "csak" csókolóztam egy kollégámmal, de elmondhatatlanul megbántam. Nagyon igyekszem rendebehozni amit elrontottam.

2015. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit akarsz.
2015. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk egyszer az életben legyél őszinte? Bár nem értem hogy tudsz a tükörbe nézni. A magad fajták miatt vannak a férfiak rossz véleménnyel a normális nőkről is.
2015. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A házasságod már rég tönkrement...különben nem feküdtél volna más alá!
2015. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni én is.

Hogy a házasságod már tönkrement!

Gondolkozz el azon, hogy egyedül vállalsz-e egy gyereket (bőrszíntől függetlenül), vagy abortuszra mész.

De a válást szerintem nem kerülheted el.

2015. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem fog tönkremenni a házasságod...az már megtörtént korábban!

Talán ülj le a férjeddel megbeszélni. Ha szeretnéd vele megtartani a babát és ő meg tud bocsájtani és elfogadni a tényt, hogy nem biztos, hogy tőle lesz a baba (majd kiderül..), akkor szerencséd van.. De nem biztos, hogy lesz ennyire megértő. Akkor pedig eldöntöd, hogy megtartod-e egyedül vagy sem..


Már ha igaz a sztori..

2015. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ne aggodj,ha fekete baba születik,hitesd el a férjeddel hogy a felmenői között tuti van fekete bőrü és most épp azok a gének találtak be téged,illetve a picit!!!Ha meg fehér akkor semmi gond!
2015. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Korábban elöttem már leirták

A házasságod réges rég tönkrement...más különben miért feküdtél volna le mással?!

Ami nem megy nem kell eröltetni

Mit tegyél?

1.: Elmondod a férjednek és megbeszélitek..már ha van mit

2.: Megtartod és nem szólsz egy szót sem.

3.: Abortusz

Más ötletem sajnos nincs.

2015. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, mi újság azóta?
2015. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!