Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tavaszi ültetésü feketeribizli...

Tavaszi ültetésü feketeribizlim termése éretten rosz mellékizzel rendelkezett. Van e rá pozitiv megoldás? A mellete levő piros kifogástalan volt. Lehet oltvány hiba?

Figyelt kérdés
ha lehet szakértői választ kérek. előre is kőszőnőm.

2014. aug. 25. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A feketeribizli má csak ilyen. Van egy mellékíze, amit sokan kellemetlennek tartanak.
2014. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feketeribizli termésen nem finom. Szörpnek, lekvárnak viszont kiváló!
2014. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A feketeribizli ilyen ízű. Miután sokat eszel belőle, meg fogod szeretni. Nekem már nincs benne semmi furcsa, így szeretem ahogy van. Az olviabogyó is ilyen, először az ember csodálkozik, hogy lehet ezt megenni, utána meg már szereti.
2014. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kőszőnőm a válaszokat.kostoltam máshol a feketeribizlit ,ott jóizü volt. az enyém kesernyés ...gyogyszer..utoizzel rendelkezett.nem volt permetezve tehát biógyümölcs lenne.
2014. aug. 26. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Megvártad, míg teljesen megérett? Nem lehet, hogy máshol jostát kóstoltál vagy áfonyát?
2014. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!