Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok nekem abban segíteni...

Tudtok nekem abban segíteni hogy a ciklus első felében miért magas a hő?

Figyelt kérdés
A ciklus 11.napján tartok (eddig mindig hőmérőztem de abba hagytam mert nem akarok ennyire rágörcsölni) szóval nekem ilyenkor mindig 36.6 (ettől nem több) a luteális szakaszban szokott megemelkedni. Ovu tesztet a ciklus 7.napjától csinálom ami full negatív. Ugy hogy ovum nem lehetett,viszont kíváncsiságból reggel megmértem a hőmet és 37.2 lett
2015. márc. 24. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy terhes tesztet.Lehet baba van csak menstruáltál közben.Nem Te lennél az első esett :)
2015. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mensi előtt 3 nappal voltunk együtt. Akár lehetséges is :) ma reggel csináltam de negatív lett.Azóta ez a 14.nap(előtte ittam egy teát nem tudom az számít-e)
2015. márc. 24. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi előtt ittál teát? A kíváncsiság előtt nem kellett lerázni esetleg a hőmérőt? Pajzsmirigy rendben van? Utolsó menzesz nem volt rövidebb/kevesebb? Nem leszel beteg, náthás?
2015. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azelőtt ittam hogy a tesztet megcsináltam volna. Digitális hőmérővel mértem,és tegnap egy kicsit kapart a torkom de azóta semmi.
2015. márc. 24. 11:28
 5/7 A kérdező kommentje:
A mensi az olyan volt mint szokott csak az volt a szokatlan hogy nem görcsöltem és a mensi után 2 napig volt barna pecsételésem ami eddig soha, a pajzsmirígy problémámról nem tudok
2015. márc. 24. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azóta 14 nap telt el akkor nem fix hogy kimutatja a terhességet, még lehet pozi :)
2015. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó lenne :) szerintem pénteken tesztelek legközelebb.
2015. márc. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!