Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek magas volt a prolaktin...

Akinek magas volt a prolaktin szintje, mikor érzett mellfájdalmat? Volt esetleg olyan veletek, hogy a ciklus bizonyos szakaszaiban? S mit éreztek, feszülést, érzékenységet, hideg-meleg váltakozást?

Figyelt kérdés
Én a petérés körül, ami ugye normális. De a peteérés után ez még erősödik minden hónapban. De mindig időre megjön. Jövő hónapban lesz hormonlaborom, de addig gondoltam kíváncsiskodók itt is. Köszönöm a válaszokat előre is.

2014. febr. 19. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor magas volt nagyon a prolaktinom (és iszonyat alacsony a progim), akkor ciklus közepén éreztem a mellfájdalmat nagyon intenzíven, aztán egészen amíg meg nem jött, egyre enyhébben.

De peteérésem akkor nem volt. :/

2014. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nekem hő szerint van peteérésem. De akkor hasonló az időszak... Azért érdekel, mert olyan, mint mikor 10 éve terhes voltam, de akkor nem tudom mikor,kezdődött. Korainak tartom Mások leírása alapján terhességhez...:( Meg minden hónapban..
2014. febr. 19. 23:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Aki esetleg olvassa, ebben a ciklusban megnézik a hormonjaimat. Majd megírom az eredményt.
2014. márc. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!