Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hormonzavar vagy...

Szerintetek hormonzavar vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről? hormonzavar vagy terhesség?

Utolsó menszim elég furán jött meg. 6 nap helyett csak 2 napos volt, illetve 2 napig megvolt aztan 2 napig semmi, es az 5. napon barnáztam egy nagyon picit. Oké hát nem törődtem vele.. menstruacio utan neha-neha görcsöltem, mintha ujra megjonne, aztan 1 hét múlva elkezdett fájni a mellem, mint ha újra megjonne. De semmi. :S masnap reggel csinaltam tesztet de negativ. Viszont a mellfájás a mai napig fáj. :S és a kovetkezo menstruaciomig van még 2 hét. Szerintetek ?



2015. márc. 24. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van most. Másfél napig megvolt, aztán elmúlt. Fájt a cicim, én nem csinálok tesztet addig amig nincs valami biztos jel :) Nekem is azért fura mert mindíg 28 naposak a ciklusaim, 4-5 napig megszokott lenni erősen.
2015. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:) reménykedjünk ? :$

én úgy vagyok vele, hogy lehet korai volt még a teszt :) várok most én is a kovetkezo mensziig :)

2015. márc. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!